Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Poznań Grunwald, 42,50 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Ptasia

551 755

12 982 /m2

2 pokoje, ul. ptasia // 0% prowizji, 0% pcc
2 pokoje, ul. ptasia // 0% prowizji, 0% pcc

Główne cechy mieszkania

Cena

551 755 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

42,50 m2

Cena za m2

12 982 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-22

Opis nieruchomości o powierzchni 42,50 m2

2 pokoje, ul. ptasia // 0% prowizji, 0% pcc

0% prowizji! Bez PCC!
Zakup bezpośrednio od dewelopera!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajduje się na II piętrze. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, z salonu wyjście na balkon. 

Na metraż 42,50 m2 składa się:
- Hol - 4,67 m2
- Sypialnia - 11,08 m2
- Łazienka - 4,81 m2
- Salon z aneksem 21,94 m2

Dodatkowo balkon - 4,92 m2

Istnieje możliwość zakupu:
Miejsca postojowego w hali garażowej
Komórki lokatorskiej w hali garażowej

Możliwość wykończenia od zaraz!

Lokalizacja:
W niedalekiej odległości znajdują się liczne tereny zieleni, między innymi Lasek Marceliński.
W pobliżu znajdziemy wielu punktów handlowych, jak np. galeria King Cross Marcelin.

Posiadam w ofercie alternatywne układy o podobnych metrażach.
Pomagam w uzyskaniu kredytu.
Posiadam atrakcyjne pakiety wykończeniowe „pod klucz”.

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów oraz prezentacji. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00.

Agata Nowak
Platforma Mieszkaniowa S.A. Poznań

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 42,50 m2

Piętro: 2

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1