Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Poznań Grunwald, 102,19 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Park Home

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Ziębicka

1 088 805

14 500 /m2

Nowe gotowe 75 m² | taras 27 m² | junikowo
Nowe gotowe 75 m² | taras 27 m² | junikowo

Główne cechy mieszkania

Cena

1 088 805 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

102,19 m2

Cena za m2

14 500 zł

Piętro

3

Dostępne od

2025-12-31

Opis nieruchomości o powierzchni 102,19 m2

Nowe gotowe 75 m² | taras 27 m² | junikowo

NOWE gotowe mieszkanie 75 m² | Taras 27 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI
Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowy, 3-pokojowy lokal o powierzchni 75,09 m², usytuowany na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji na poznańskim Junikowie.
BRAK PODATKU PCC (2%) - oszczędność kilkunastu tysięcy złotych!
0% PROWIZJI - oferta bezpośrednia.
STAN DEWELOPERSKI - mieszkanie jest gotowe do odbioru, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie prac wykończeniowych i szybkie wprowadzenie się.
NOWE BUDOWNICTWO - inwestycja z 2024/2025 roku, wybudowana w wysokim standardzie.

Atuty mieszkania:
Przestronność: Salon z aneksem kuchennym (26,19 m²) oraz dwie ustawne sypialnie (14,05 m² i 12,90 m²).
Gigantyczny taras: Aż 27,10 m² dodatkowej przestrzeni z widokiem na okolicę.
Komfort termiczny: W łazience zainstalowano ogrzewanie podłogowe, a we wszystkich oknach znajdują się rolety elektryczne.
Technologia: Wideodomofon oraz nowoczesne windy w budynku.
Lokalizacja - Junikowo:
Natura na wyciągnięcie ręki: Zaledwie 50 m od Strumienia Junikowskiego i licznych terenów rekreacyjnych.
Komunikacja: Świetne połączenie z centrum - blisko przystanki autobusowe i tramwajowe (ok. 400 m do ul. Grunwaldzkiej).
Pełna infrastruktura: W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe.

Dodatkowe informacje:
Bezpieczeństwo zakupu - inwestycja zrealizowana zgodnie z prospektem informacyjnym, grunt stanowi własność (brak opłat za użytkowanie wieczyste).
To idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i wysoką jakość życia w zielonej części miasta.

Możliwość dodatkowego zakupu:
* Cena miejsca postojowego naziemnego - 26 000 zł
* Cena komórki lokatorskiej  6,79 m2 - 33 950 zł - 5 000 zł/m2

Zapraszamy na prezentację - zamieszkaj na Junikowie już teraz!

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

---
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 102,19 m2

Piętro: 3

Liczba pokoi: 3

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Co miejskie