Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje bydgoski, 58,28 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Pepper House

bydgoski, ul. Ukośna

595 000

10 209 /m2

Komfortowe 3 pok mieszkanie 58m prądocin
Komfortowe 3 pok mieszkanie 58m prądocin

Główne cechy mieszkania

Cena

595 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

58,28 m2

Cena za m2

10 209 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-08-01

Opis nieruchomości o powierzchni 58,28 m2

Komfortowe 3 pok mieszkanie 58m prądocin

Oferta Tylko w Pepper House !!!

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem - Prądocin | 58,28 m²

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,28 m², położone w nowym budownictwie z 2022 roku w spokojnej i zielonej miejscowości Prądocin. To idealna propozycja dla pary, młodej rodziny lub osób szukających wygodnego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Bydgoszczy.

Mieszkanie znajduje się na terenie nowoczesnego, ogrodzonego osiedla i wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń oraz dodatkowymi udogodnieniami, które podnoszą komfort codziennego życia.

Układ mieszkania:
- przestronny salon z aneksem kuchennym,
- 2 ustawne pokoje,
- łazienka,
- przedpokój,
- duży balkon od strony zachodniej.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

✔ nowoczesne budownictwo z 2022 roku,
✔ prywatne gniazdko w garażu

W mieszkaniu pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze wszystkimi sprzętami AGD, łazienka z prysznicem. Pozostała część mieszkania pozostanie oprózniona, co daje nowym właścicielom pełną swobodę aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i stylu.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 35 000 zł.