Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Radlin, 70,06 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Joanna Nieruchomości

Radlin

280 000

3 996 /m2

Mieszkanie m5 w samym centrum radlina!
Mieszkanie m5 w samym centrum radlina!

Główne cechy mieszkania

Cena

280 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

70,06 m2

Cena za m2

3 996 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 70,06 m2

Mieszkanie m5 w samym centrum radlina!

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M5 usytuowane w Radlinie przy ul. Damrota.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, posiada bardzo korzystny układ pomieszczeń.

Całkowita pow. to 70,06m2 w skład której wchodzą:

4 pokoje

kuchnia którą można otworzyć na salon

łazienka

przedpokój

duży balkon

Atuty nieruchomości:

bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń ( salon+kuchnia, 3 pokoje z czego jeden jest przechodni)

i dealna lokalizacja - wszystko w pobliżu: przystanek, szkoła, przedszkole, sklepy

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu ale jest też i dealną ofertą dla osób którzy cenią sobie przestrzeń i wygodę i mogą sobie wyremontować i zaaranżować mieszkanie zgodnie ze swoim gustem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Niniejsza oferta sporządzona jest na podstawie oględzin i informacji uzyskanych od właściciela i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.

Kontakt:

Joanna Odrzygóźdź nr

mail:

nr licencji 21754

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 4 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 70,06 m2

Piętro: 4

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 4

Ogrzewanie: Miejskie