Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Radlin

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Radlinie

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Radlinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Radlin - oferty

  W Radlinie dostępne jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 38 m2 do 63 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Radlinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 4 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Radlin”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Radlin.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Radlinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Radlin

  Interesuje Cię rynek wtórny? Radlin oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 38 m2 do 62 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Radlinie to 48 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Radlin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Radlinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Radlinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Radlinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Radlin", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Radlinie to 3 783 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Radlinie to 2 281 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Radlinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Radlinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Radlinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 259 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Radlinie wynosi 4 806 zł/m2;

  Tanie mieszkania Radlin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Radlin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 120 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 910 zł/m2.

  Tanie mieszkania Radlin? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: