Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Reda, 27,82 m2, parter

Oferta sprzedaży od Pepper House

Reda, ul. Zuchów

319 000

11 466 /m2

Premiera nowej inwestycji - przedsprzedaż
Premiera nowej inwestycji - przedsprzedaż

Główne cechy mieszkania

Cena

319 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

27,82 m2

Cena za m2

11 466 zł

Piętro

0

Dostępne od

2027-08-31

Opis nieruchomości o powierzchni 27,82 m2

Premiera nowej inwestycji - przedsprzedaż

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!

ROZPOCZYNAMY I ETAP SPRZEDAŻY NOWEGO OSIEDLA W REDZIE.

BRAK PODATKU PCC !

Przestronne mieszkania:

* z miejscem postojowym zewnętrznym lub w hali garażowej
* z ogródkiem 
* z balkonem lub tarasem
* z możliwością zakupu garażu

a co najważniejsze ponadprzeciętnym standardem wykończenia oferowanym przez dewelopera

- a to wszystko na NOWO POWSTAJĄCYM OSIEDLU MIESZKAŃ W REDZIE.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z OFERTĄ MIESZKAŃ W OFICJALNYM BIURZE SPRZEDAŻY:

Michał Grześkowiak
Gdynia Sea Towers ul. Hryniewickiego 6c/19
II piętro

LOKALIZACJA:

Reda to nowoczesne miasto, które stanowi jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz jest częścią aglomeracji Trójmiasta. Wygodna sypialnia większych miast, takich jak Gdynia czy Wejherowo z dogodna komunikacją miejską. Samochodem natomiast możemy bardzo szybko przedostać się do Wejherowa, całego Trójmiasta, a nawet na Półwysep Helski.

OPIS LOKALU:
Na sprzedaż z rynku pierwotnego nowoczesne mieszkanie o powierzchni 27.82m2
Budynek 2, lokal 2

Lokal składa się z :

*
pokój dzienny z aneksem kuchennym 13,11m2
* pokój 6,12m2
* łazienka 3,35 m2
* hol 5,24 m2

 
oraz ogródek o powierzchni 47,71 m2

DODATKOWE INFORMACJE:

*
wysoki standard wykończenia - pełna specyfikacja techniczna do otrzymania po rozmowie telefonicznej lub w biurze sprzedaży

* ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny w każdym z mieszkań