Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Rokitnica, 48 m2, parter

Oferta sprzedaży od Partnerzy Nieruchomości

gdański, Rokitnica, ul. Leśna

670 000

13 958 /m2

Mieszkanie 3-pok z ogrodem i miejscem postojowym
Mieszkanie 3-pok z ogrodem i miejscem postojowym

Główne cechy mieszkania

Cena

670 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

48 m2

Cena za m2

13 958 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-04-27

Opis nieruchomości o powierzchni 48 m2

Mieszkanie 3-pok z ogrodem i miejscem postojowym

LOKALIZACJA:
Rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową, własnym przedszkolem i zapleczem rekreacyjnym. W połowie 2023 ukończono przebudowę ul. Słowackiego - nowoczesna, dwukierunkowa jezdnia z szeroką ścieżką pieszo‑rowerową. Od 2022 funkcjonuje gminna linia autobusowa nr 8 (Radunica - Rokitnica - Mokry Dwór - Wiślina), m.in. dowozi dzieci do SP w Wiślinie. Stałe przystanki przy ul. Jodłowej, Słowackiego, Bałtyckiej, Koralowej. Choć w samej Rokitnicy nie ma szkoły podstawowej, uczniowie dojeżdżają do pobliskiej Wiśliny. Działa za to przedszkole niepubliczne - Akademia Montessori przy ul. Koralowej 18: nowoczesna placówka z dużym ogrodem, parkiem linowym i programem dydaktycznym zgodnym z MEN. Na ul. Bałtyckiej funkcjonuje boisko piłkarskie zarządzane przez OSiR gminy Pruszcz Gdański. Dodatkowo w 2017 wybudowano plac zabaw z trzema zjeżdżalniami, torami wspinaczkowymi i panelami edukacyjnymi.

BUDYNEK:
Budynek to dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2015 roku. W budynku jest ogrzewanie gazowe (dwufunkcyjny piec). Mieszkanie z indywidualnym ogrodem, miejscem postojowym naziemnym, dodatkowo parkingi dla gości i plac zabaw na osiedlu.

MIESZKANIE:
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, niedawno wyremontowane w nowoczesnym stylu. Nie wymaga nakładów finansowych, w pełni umeblowane. Ogród bardzo zadbany, dający przestrzeń do odpczynku.