Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Rotmanka, 53,16 m2, 1 piętro
Oferta sprzedaży od Pepper House
gdański, Rotmanka, ul. Bajki
720 000 zł
13 544 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 53,16 m2
Mieszkanie 3-pokojowe | wysoki standard
HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!
Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, położone na cenionym osiedlu Andromeda w Rotmance. Nieruchomość została urządzona z dbałością o detale oraz komfort codziennego użytkowania - idealna propozycja dla rodzin lub osób szukających gotowego mieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
MIESZKANIE
Lokal o powierzchni 53,16 m² został wykończony w wysokim standardzie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalnych rozwiązań.
W skład mieszkania wchodzą:
- przestronny salon z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni 7,5 m²
- sypialnia
- gabinet / sypialnia
- nowoczesna łazienka
- przedpokój z dużą zabudową
Kuchnia oraz zabudowy w przedpokoju i łazience zostały wykonane na wymiar przez stolarza, co pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
Dodatkowym atutem są wysokiej klasy panele podłogowe, drzwi marki Porta, klimatyzacja oraz praktycznie niewidoczne moskitiery w oknach.
Mieszkanie sprzedawane jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
- wysoki standard wykończenia
- okna z trzema szybami (dwukomorowe)
- mieszkanie gotowe do zamieszkania
- klimatyzacja
- zabudowy wykonane na wymiar przez stolarza
- ogrzewanie podłogowe w łazience
- miejsce postojowe w hali garażowej (płatne dodatkowo 45 000 zł - zakup nieobligatoryjny)
- komórka lokatorska o powierzchni 4,07 m²