Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Rumia, 50,24 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Rumia

479 000

9 534 /m2

Nowe 2 pokoje | gotowe do odbioru | 0% pcc
Nowe 2 pokoje | gotowe do odbioru | 0% pcc

Główne cechy mieszkania

Cena

479 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

50,24 m2

Cena za m2

9 534 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-04-19

Opis nieruchomości o powierzchni 50,24 m2

Nowe 2 pokoje | gotowe do odbioru | 0% pcc

FINANSE - OSZCZĘDNOŚĆ NA START:
• Cena: 479 000 PLN
• Podatek PCC: 0% (Oszczędzasz ok. 10 tys. zł!)
• Prowizja: 0% (Zakup bezpośrednio, brak ukrytych kosztów)
• Stan: Stan deweloperski - aranżujesz wnętrze dokładnie tak, jak chcesz.

KLUCZOWE DANE O MIESZKANIU:
• Metraż: 50,24 m²
• Liczba pokoi: 2 (przestronne i ustawne)
• Piętro: 1 z 2 (kameralna, niska zabudowa)
• Termin oddania: MIESZKANIE GOTOWE - odbierasz klucze i startujesz z wykończeniem!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TO MIESZKANIE?
• Nowoczesna architektura: niskie, eleganckie budynki o podwyższonym standardzie.
• Bezpieczeństwo i spokój: Nowoczesne osiedle z zadbanymi częściami wspólnymi i nową infrastrukturą (oświetlenie, drogi dojazdowe).
• Gwarancja dewelopera: Kupujesz nówkę - masz 5 lat rękojmi, co daje pełny komfort psychiczny.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - PRZESTRZEŃ I FUNKCJONALNOŚĆ:

Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu każdego metra. Wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną:

• Imponująca strefa dzienna (prawie 28 m²!):
o Salon: Przestronne serce domu, z bezpośrednim wyjściem na balkon. Ustawny kształt pozwala na łatwe zaaranżowanie wygodnej strefy wypoczynkowej z dużą kanapą i kinem domowym.
o Kuchnia z jadalnią: Otwarta na salon, co potęguje wrażenie przestrzeni, ale z wyraźnie wydzieloną strefą. Oferuje mnóstwo miejsca na długie blaty robocze, pełną zabudowę AGD oraz duży stół, przy którym ugościsz rodzinę i znajomych.