Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Rumia, 38,74 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Magic House

Rumia, ul. Błoń Janowskich

432 000

11 151 /m2

2 pokoje z balkonem | nowe | rumia + hala
2 pokoje z balkonem | nowe | rumia + hala

Główne cechy mieszkania

Cena

432 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,74 m2

Cena za m2

11 151 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 38,74 m2

2 pokoje z balkonem | nowe | rumia + hala

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,74 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w inwestycji Osiedle Przy Błoniach w Rumi. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co pozwala na pełną aranżację wnętrza według własnych potrzeb i stylu. Planowany termin oddania przypada na czerwiec 2026 roku, dzięki czemu jest to propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i inwestorów myślących o wynajmie.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • powierzchnia: 38,74 m²
  • 2 ustawne i dobrze doświetlone pokoje
  • balkon ok. 4,95 m² (ekspozycja południowo-zachodnia)
  • piętro 1 w budynku z windą
  • ogrzewanie miejskie
  • wysokość pomieszczeń ok. 2,65 m
  • brak obciążeń hipotecznych

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie oraz maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Dzięki przemyślanemu układowi wnętrze daje szerokie możliwości aranżacyjne, co pozwala dopasować je zarówno do potrzeb singla, pary, jak i inwestora poszukującego lokalu pod wynajem.

Układ pomieszczeń:

  • salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
  • sypialnia
  • łazienka
  • przedpokój

Budynek stanowi część kameralnego, nowoczesnego osiedla o spójnej architekturze i estetycznie zaprojektowanych częściach wspólnych. Inwestycja została zaplanowana z uwzględnieniem wygody mieszkańców oraz funkcjonalności przestrzeni wspólnych.