Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Rumia, 85 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Biuro Nieruchomości Millennium

Rumia, ul. Paderewskiego

539 000

6 341 /m2

Duży ogród, strych do aranżacji | rumia | 1 piętro
Duży ogród, strych do aranżacji | rumia | 1 piętro

Główne cechy mieszkania

Cena

539 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

85 m2

Cena za m2

6 341 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-04-27

Opis nieruchomości o powierzchni 85 m2

Duży ogród, strych do aranżacji | rumia | 1 piętro

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2  w  odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort użytkowania i estetykę nieruchomości.

Lokal składa się z:

-dwóch pokoi
-bardzo dużej kuchni z miejscem na stół jadalniany
-łazienki

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, co daje możliwość aranżacji według własnego gustu.

Ogromnym atutem nieruchomości są dodatkowe przestrzenie:

- ogród o powierzchni ok. 300 m² - idealny do wypoczynku lub zagospodarowania według własnej wizji
-strych o powierzchni ok. 30 m² - pełnowymiarowy (wysoki), z oknami dachowymi oraz doprowadzonymi instalacjami

Strych daje realną możliwość powiększenia mieszkania - można stworzyć tam dodatkowy pokój, sypialnię, biuro czy łazienkę.

Dodatkowe informacje:

-możliwość postawienia garażu lub komórki na terenie wspólnym nieruchomości
-dostęp do działki z możliwością wjazdu na teren posesji
-kameralna zabudowa

To oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe mieszkanie - przestrzeni, prywatności i potencjału do rozbudowy.

Przy zakupie nieruchomości należy się również przygotować na koszty notarialne, podatek 2% PCC oraz prowizję biura.

Kupując z naszym biurem zyskujesz:
-Bezpieczeństwo transakcji
-OC Pośrednika
-Minimum formalności
-Pomoc w uzyskaniu kredytu
-Indywidualne podejście do każdego klienta