Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Siedlce, 26,60 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od NOVO Home

Siedlce

230 000

8 646 /m2

Mieszkanie 26,6 m² - ul. wyszyńskiego
Mieszkanie 26,6 m² - ul. wyszyńskiego

Główne cechy mieszkania

Cena

230 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

26,60 m2

Cena za m2

8 646 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 26,60 m2

Mieszkanie 26,6 m² - ul. wyszyńskiego

Mieszkanie 26,6 m² - ul. Wyszyńskiego - Siedlce

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m², zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do infrastruktury miejskiej.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia: 2 6,60 m²

Piętro: 4 /4 (brak windy)

Czynsz: ok. 500 zł (wspólnota)

Stan: mieszkanie po odświeżeniu, w dobrym stanie

Ogrzewanie: miejskie

Piwnica: przynależna do mieszkania

Parking: o gólnodostępny

Układ pomieszczeń:

- pokój główny

- kuchnia

- łazienka z wanną

Mieszkanie jest bardzo widne i dobrze doświetlone światłem dziennym.

Lokalizacja:

Siedlce, ul. Wyszyńskiego - dogodna lokalizacja z dostępem do najważniejszych punktów:

- supermarket - ok. 300 m

- siłownia - ok. 500 m

- szkoła - ok. 700 m

- centrum miasta - ok. 2 km

W pobliżu znajdują się sklepy, usługi oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowe informacje:

- budynek zarządzany przez wspólnotę

- spokojna okolica

- funkcjonalny układ mieszkania

Cena podlega negocjacji.

Zapraszam do kontaktu. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację mieszkania. Z NovoHome znajdziesz swoje wymarzone miejsce do życia.

Finansowanie: Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Nasi eksperci finansowi w NovoFinance bezpłatnie pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę i przeprowadzą przez cały proces.

Uwaga: Opis oferty sporządzono na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.