Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Siedlce

  - 434 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 364 mieszkania na sprzedaż w Siedlcach

  Rynek wtórny - 72 mieszkania na sprzedaż w Siedlcach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Siedlcach

  Siedlce to malownicza miejscowość położona w województwie mazowieckim na Podlasiu Południowym. Oddalone 90 km na wschód od Warszawy miasto, stanowi lokalne centrum gospodarcze regionu. Do zakupu mieszkania zachęcają atrakcyjne ceny nieruchomości oraz ciekawe możliwości rozwoju w mieście. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?Siedlce to miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce. Miejscowość położna jest w połowie drogi między Warszawą a Brześciem. Takie położenie zapewnia jej status strategicznego miasta handlowego oraz czyni miejscem kontaktów ekonomicznych między firmami z Polski i Białorusi. W mieście powstaje wiele miejsc pracy, które przyciągają mieszkańców z mniejszych miejscowości w regionie. Siedlce zamieszkuje ponad 77 tys. osób, co czyni je czwartym pod względem mieszkańców miastem w województwie mazowieckim.

  Rynek nieruchomości w Siedlcach ma charakter rozwijający. Nie brakuje tu mieszkań pochodzących z rynku wtórnego oraz nowych inwestycji. Mieszkania z rynku wtórnego cechują się zróżnicowaną lokalizacja. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać między ścisłym, zabytkowym centrum oraz późniejszymi dzielnicami miasta. Wspólnym mianownikiem wszystkich inwestycji jest atrakcyjna cena nieruchomości, które są nawet kilka razy tańsze niż podobne lokale w Warszawie.

   

  Mieszkania Siedlce - oferty

  W Siedlcach dostępne jest 76 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 100 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Siedlcach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 25 kawalerek na sprzedaż;
  • 117 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 232 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 57 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 5 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Siedlcach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 6 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Siedlce”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Siedlce.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Siedlcach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Siedlce

  Interesuje Cię rynek wtórny? Siedlce oferuje 72 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 25 m2 do 100 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Siedlcach to 59 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Siedlce bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Siedlcach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Siedlce - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Siedlce oferuje 364 nowych mieszkania w 6 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Siedlce czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Siedlcach to 57 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 27 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 95 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Siedlcach.

  Ceny mieszkań w Siedlcach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Siedlcach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Siedlce", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Siedlcach to 8 461 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Siedlcach to 7 276 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Siedlcach to z kolei wydatek średnio 8 552 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Siedlcach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Siedlcach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Siedlcach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 806 160 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Siedlcach wynosi 12 500 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Siedlcach należy zapłacić 795 140 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 100 zł/m2.

  Tanie mieszkania Siedlce. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Siedlce bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Siedlcach to wydatek 270 907 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 7 300 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 220 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 755 zł/m2.

  Tanie mieszkania Siedlce? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: