Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Sieradz, 44,70 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Sieradz

379 000

8 478 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

379 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

44,70 m2

Cena za m2

8 478 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 44,70 m2

Stylowe mieszkanie w Centrum miasta

Szukasz mieszkania, ale nie chcesz marnować czasu na remonty, które zwykle ciągną się w nieskończoność?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Aleja Pokoju w Sieradzu .

Układ mieszkania:

- korytarz,

- dwie ustawne sypialnie,

- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży balkon,

- łazienka z WC wyposażona w kabinę prysznicową,

- komórka lokatorska jako pomieszczenie przynależne,

Nieruchomość świeżo po generalnym remoncie.

Wymieniona została instalacja elektryczna oraz hydraulika.

Okna drewniane nowego typu.

Drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne nowego typu.

Wyposażenie widoczne na zdjęciu sprzedawane jest wraz z nieruchomością.

Kuchnia posiada meble w zabudowie oraz sprzęty wysokiej jakości.

Media:

Aktualny czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi 400 zł przy jednej osobie zameldowanej. W skład czynszu wchodzą koszty ogrzewania, zaliczka na fundusz remontowy, koszty administracji, zimna woda (bojler elektryczny nowego typu, który nie generuje wysokich rachunków za energię), wywóz śmieci oraz wywóz nieczystości.

Mieszkanie Spółdzielcze z założoną księgą wieczystą.

Dział III i IV nie posiada wpisów.

Walory:

- pierwotnie mieszkanie dwupokojowe, przerobione w ciekawy sposób z myślą o dodatkowej sypialni,

- 4 piętro zapewnia spokój, dobre doświetlenie oraz przyjemny widok,