Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Sieradz

  - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Sieradzu

  Rynek wtórny - 7 mieszkań na sprzedaż w Sieradzu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Sieradz to miasto położone w połowie drogi między Łodzią a Kaliszem. Swoim mieszkańcom oferuje komfortowe warunki życia i pożądany przez wielu spokój. Dlatego dość dużym zainteresowaniem cieszą się tutejsze mieszkania na sprzedaż. Sieradz interesuje także Ciebie? Sprawdź, co warto wiedzieć o tym rynku.

  Mieszkania Sieradz – jak wygląda lokalny rynek?

  Rynek mieszkaniowy w mieście nie jest szczególnie duży, ale za to dość różnorodny. Trzeba jednak przyznać, że dość rzadko powstają tu nowe mieszkania. Sieradz nie przyciąga zbyt wielu deweloperów, dlatego nabywcy zwykle muszą przeczesywać rynek wtórny. Zabudowa wielorodzinna skupia się w południowej części miejscowości. Osiedla są uporządkowane i zapewniają dostęp do wszelkich niezbędnych usług oraz infrastruktury. Całe miasto jest dość ciche i spokojne, co wpływa na komfort mieszkańców i przyciąga tu coraz częściej nabywców z niedalekiej Łodzi. Najczęściej spotykane są mieszkania mające 2 pokoje lub 3 pokoje, chociaż można tu znaleźć także kawalerki oraz przestronniejsze mieszkania. Sieradz ma ofertę dla każdego!

  Ile kosztują mieszkania na sprzedaż w Sieradzu?

  Ceny mieszkań w Sieradzu rosną zgodnie z trendami w całej Polsce. Za 1 m2 powierzchni użytkowej trzeba tu zapłacić nieco powyżej średniej krajowej. Jest tu jednak zdecydowanie taniej niż w większych miastach, w tym w stolicy regionu – Łodzi. Najdroższe są stosunkowo nowe mieszkania w Sieradzu – szczególnie te w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania. Dość drogie są też puste mieszkania deweloperskie. Sieradz nie ma ich jednak do zaoferowania zbyt wiele. Najtaniej można kupić mieszkania do remontu – w tym przypadku cena 1 m2 może być niższa od średniej krajowej.

  Dużym zainteresowaniem cieszą się też bardziej centralnie usytuowane mieszkania w Sieradzu. Zielone Osiedle jest jednym z przykładów takiej inwestycji. Wszystkie najciekawsze ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie!

  Mieszkania Sieradz - oferty

  W Sieradzu dostępne jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 37 m2 do 96 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Sieradzu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 4 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Sieradzu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Sieradz”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Sieradz.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Sieradzu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Sieradz

  Interesuje Cię rynek wtórny? Sieradz oferuje 7 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 37 m2 do 96 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Sieradzu to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Sieradz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Sieradzu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Sieradzu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Sieradzu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Sieradz", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Sieradzu to 6 475 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Sieradzu to 3 258 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Sieradzu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Sieradzu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Sieradzu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 799 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Sieradzu wynosi 8 266 zł/m2;

  Tanie mieszkania Sieradz. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Sieradz bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 195 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 466 zł/m2.

  Tanie mieszkania Sieradz? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: