Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Śrem, 69 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Park Home

Śrem

497 000

7 202 /m2

2-poziomowe mieszkanie - śrem - słoneczne wzgórze
2-poziomowe mieszkanie - śrem - słoneczne wzgórze

Główne cechy mieszkania

Cena

497 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

69 m2

Cena za m2

7 202 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-06-01

Opis nieruchomości o powierzchni 69 m2

2-poziomowe mieszkanie - śrem - słoneczne wzgórze

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalnie urządzone oraz znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2 - poziomowe w Śremie na ul. M. Skłodowskiej - Curie (Słoneczne Wzgórze)

Topowa lokalizacja w Śremie !!!

Jest to idealne miejsce dla osób cenionych sobie spokój, świetną lokalizację oraz bliskość terenów zielonych.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 69 m² 

Piętro 42,80 m² i poddasze (antresola) 26,20 m²

Rozkład pomieszczeń:

Piętro:
- korytarz
- łazienka z wanną i WC
- pokój
- salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon

Poddasze (antresola):
- pokój
- pokój
- łazienka z prysznicem i WC
- korytarz z zamontowaną klimatyzacją

Pokoje na antresoli można połączyć w jedną, otwartą przestrzeń.

Mieszkanie bardzo przytulne i funkcjonalne.
Całość urządzona w neutralnych barwach - odcienie bieli, drewna i szarości.
Uroku dodają pastelowe dodatki, tekstylia, rośliny i ciekawe detale, które ocieplają przestrzeń. 

Na poddasze prowadzą drewniane schody.
W oknach zamontowane rolety zewnętrzne.

Co bardzo istotne, mieszkanie sprzedawane jest z większością wyposażenia widocznego na zdjęciach , dzięki czemu przyszły właściciel ponosi mniejsze koszty adaptacji !!

Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu !! tzw. "bezczynszowe", z niskimi opłatami do Wspólnoty Mieszkaniowej.

Opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej: tylko 260 zł