Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Szczecin Śródmieście, 103,59 m2, parter

Oferta sprzedaży od Immobila Nieruchomości

Szczecin, Śródmieście, Łękno, ul. Aleja Wojska Polskiego

1 099 000

10 609 /m2

4 pokoje, ogród, garaż, top lokalizacja
4 pokoje, ogród, garaż, top lokalizacja

Główne cechy mieszkania

Cena

1 099 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

103,59 m2

Cena za m2

10 609 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-05

Opis nieruchomości o powierzchni 103,59 m2

4 pokoje, ogród, garaż, top lokalizacja

To mieszkanie łączy przestrzeń, naturę i wygodę - idealne dla rodzin lub osób ceniących jakość życia.

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni
103,59 m²z prywatnym ogrodem i tarasem, położone w kameralnym, monitorowanym osiedlu Pod Kasztanami II w Szczecinie.
To propozycja dla osób szukających komfortu domu przy jednoczesnej wygodzie mieszkania w mieście. Lokal znajduje się na parterze (jedyny w klatce), co zapewnia poczucie prywatności i swobody.
Przemyślany układ obejmuje
4 pokoje, garderobę oraz przestronną strefę dzienną z salonem i kuchnią (ok. 39 m²), z bezpośrednim wyjściem na taras (ok. 20 m²) i kameralny ogródek (ok. 40 m²).
Wnętrze wykończone zostało z dbałością o detale i jakość - naturalne drewno (modrzew), zabudowa kuchenna z litego drewna, stolarka drewniana. Mieszkanie zostało indywidualnie przeprojektowane - powiększona łazienka i garderoba oraz elegancki
kominek z granitu, stanowiący nie tylko element dekoracyjny, ale również dodatkowe źródło ciepła.
Komfort użytkowania zapewnia ogrzewanie gazowe (piec Viessmann) oraz dodatkowa przestrzeń w postaci prywatnego, zamykanego
hallu (ok. 7 m²).
Do nieruchomości przynależy
garaż w bryle budynku (ok. 15 m²) z automatyczną bramą oraz praktyczną antresolą do przechowywania - stanowiący odrębną własność.
Ogromnym atutem jest lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych (Park Kasprowicza, Lasek Arkoński), a jednocześnie szybki dostęp do centrum miasta (ok. 15 minut).