Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Tczew, 72,22 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Magic House

Tczew, ul. Generała Bora - Komorowskiego

699 000

9 678 /m2

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w tczewie
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w tczewie

Główne cechy mieszkania

Cena

699 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

72,22 m2

Cena za m2

9 678 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 72,22 m2

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w tczewie

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 72,22 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Bora Komorowskiego w Tczewie.

Lokal składa się z:

przestronnego salonu,
dwóch oddzielnych pokoi,
osobnej, jasnej kuchni,
łazienki,
osobnego WC,
przedpokoju.

Dodatkowym atutem mieszkania jest duży balkon, idealny do wypoczynku.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 2,11 m².

Budynek jest zadbany, a przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości.

Najważniejsze informacje:

powierzchnia mieszkania: 72,22 m²,
3 pokoje,
oddzielna kuchnia,
2 piętro,
duży balkon,
komórka lokatorska 2,11 m²,
zadbany blok,
miejsca parkingowe pod budynkiem.

Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Zadzwoń do nas aby zyskać:

- Czas - przeanalizujemy rynek pod kątem Twoich kryteriów ZA CIEBIE.

- Pieniądze - znamy ceny transakcyjne podobnych nieruchomości.

- Spokój - nasz doradca kredytowy pomoże Tobie wybrać i uzyskać kredyt w jednym z 15 banków ZA DARMO.

- Pewność - nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

- Dyskrecję - mamy dostęp i doświadczenie w sprzedaży ofert „spod lady".