Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Pomorskie
  4. Tczewski

  Mieszkania na sprzedaż - Tczew - 16 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Tczewie

  Rynek wtórny - 16 mieszkań na sprzedaż w Tczewie

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Tczewie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Tczewie kawalerki:

  W Tczewie są 2 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 210 000 zł

  Średni metraż kawalerek to 39 m2

  Mieszkania w Tczewie dwupokojowe:

  W Tczewie jest 5 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 218 400 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Tczewie trzypokojowe:

  W Tczewie jest 6 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 367 833 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 70 m2

  Mieszkania w Tczewie czteropokojowe:

  W Tczewie są 2 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 329 500 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 70 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Tczewie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Tczewie - oferty agencji nieruchomości

   - 16 ogłoszeń
  Mieszkanie
  1 pokój38 m2

  210 000

  5 526 zł/m2

  tczewski, Gdańska

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Tczew

  Tczew to miasto zlokalizowane w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jest to miasto położone nad Wisłą, nazywane miastem kolejarzy oraz rowerzystów. Tczew to średniej wielkości miejscowość, która swoimi licznymi walorami przyciąga turystów, inwestorów oraz nowych mieszkańców, wśród, których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.


  Dogodna lokalizacja miasta


  Tczew to miasto, które może cieszyć się z doskonałego położenia pomiędzy dużymi ośrodkami miejskimi oraz z dostępu do ważnych węzłów komunikacyjnych. Miejscowość położona jest w połowie drogi między Starogardem Gdańskim i Kwidzyniem, a Trójmiastem. W niedużej odległości od Tczewa znajduje się również Pruszcz Gdański oraz Malbork. Ogromną zaletą miasta jest bliski dostęp do kluczowej w Polsce autostrady A1, która łączy południową granicę naszego kraju z pomorskimi aglomeracjami. Jest to równocześnie trasa europejska e75, którą możemy bezpośrednio dojechać do takich państw, jak: Norwegia, Finlandia, Czechy, czy Macedonia. Bezpośrednio przez Tczew przebiega krajowa droga nr 9, która jeszcze bardziej ułatwia mieszkańcom szybkie przemieszczanie się po Polsce. Tak dogodne położenie przyciąga licznych inwestorów, którzy wykorzystują dostęp do węzłów komunikacyjnych, a także bliskość dużego rynku zbytu. Atrakcyjnym punktem dla przedsiębiorców jest również otwartość miasta na inwestycje. Tczew oferuje nie tylko tereny inwestycyjne, ale także zapewnia wsparcie odpowiednich organów, jak Dom Przedsiębiorcy Tczew oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.


  Rynek nieruchomości i inwestycje Tczewa

  Nowi mieszkańcy Tczewa nie mogą z pewnością narzekać na ofertę nieruchomościową miasta. Rynek Nieruchomości w Tczewie jest bardzo zróżnicowany, podobnie jak miejska zabudowa. Znajdziemy tu zarówno liczne osiedla domków jednorodzinnych, jak i strefy działkowe, pojedyncze bloki oraz duże osiedla mieszkalne. Przekłada się to również na ofertę nieruchomości w Tczewie, gdzie dostępne są: domy, działki, magazyny, lokale usługowe, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Co więcej, miasto stale inwestuje w swój rozwój, przygotowując nowe oferty nieruchomości. Jedną z najważniejszych inwestycji jest planowana budowa Nowego Centrum Tczewa. Ma być to nowe centrum miasta, będące specjalnie zaplanowaną strefą pod inwestycje usługowo-przemysłowe również z możliwością zabudowy mieszkalnej.


  Warunki życia w Tczewie

  Mieszkańcy Tczewa mogą korzystać z wielu udogodnień, zarówno z tych uwarunkowanych naturalnie, jak i przygotowanych przez miasto. Przede wszystkim kluczowym atutem Tczewa jest jego położenie nad Wisłą, która stanowi wschodnią granicę miasta. Dostępny jest tu zmodernizowany Bulwar nad Wisłą z licznymi możliwościami rekreacyjnymi dla mieszkańców. Tczew wyróżnia się także dużą ilością terenów zielonych, zarówno w mieście, jak i na jego obrzeżach. Co więcej, władze od lat prowadzą działania w kierunku stworzenia miasta przyjaznego rowerzystom. W tym celu podejmowane są liczne inicjatywy, które mają na celu zadbanie o komfort i bezpieczeństwo rowerzystów oraz stworzenie odpowiedniej infrastruktury. Jest to bardzo ważne, szczególnie biorąc pod uwagę zaangażowanie Tczewa w dbałość o Ekologię i rozwój świadomości mieszkańców w tym zakresie. To wszystko sprawia, że Tczew to doskonałe miasto do zamieszkania, które oferuje wiele udogodnień oraz gwarantuje bezpieczeństwo swoim mieszkańcom.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Tczewie? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Tczewie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje