Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tczew

  - 126 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 61 mieszkań na sprzedaż w Tczewie

  Rynek wtórny - 65 mieszkań na sprzedaż w Tczewie

  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym w Tczewie

  Tczew to miasto zlokalizowane w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jest to miasto położone nad Wisłą, nazywane miastem kolejarzy oraz rowerzystów. Tczew to średniej wielkości miejscowość, która swoimi licznymi walorami przyciąga turystów, inwestorów oraz nowych mieszkańców.

  Dogodna lokalizacja miasta

  Tczew to miasto, które może cieszyć się z doskonałego położenia pomiędzy dużymi ośrodkami miejskimi oraz z dostępu do ważnych węzłów komunikacyjnych. Miejscowość położona jest w połowie drogi między Starogardem Gdańskim i Kwidzyniem, a Trójmiastem. W niedużej odległości od Tczewa znajduje się również Pruszcz Gdański oraz Malbork. Ogromną zaletą miasta jest bliski dostęp do kluczowej w Polsce autostrady A1, która łączy południową granicę naszego kraju z pomorskimi aglomeracjami. Jest to równocześnie trasa europejska E75, którą możemy bezpośrednio dojechać do takich państw, jak: Norwegia, Finlandia, Czechy, czy Macedonia.

  Bezpośrednio przez Tczew przebiega krajowa droga nr 9, która jeszcze bardziej ułatwia mieszkańcom szybkie przemieszczanie się po Polsce. Tak dogodne położenie przyciąga licznych inwestorów, którzy wykorzystują dostęp do węzłów komunikacyjnych, a także bliskość dużego rynku zbytu. Atrakcyjnym punktem dla przedsiębiorców jest również otwartość miasta na inwestycje. Tczew oferuje nie tylko tereny inwestycyjne, ale także zapewnia wsparcie odpowiednich organów, jak Dom Przedsiębiorcy Tczew oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

  Warunki życia w Tczewie

  Mieszkańcy Tczewa mogą korzystać z wielu udogodnień, zarówno z tych uwarunkowanych naturalnie, jak i przygotowanych przez miasto. Przede wszystkim kluczowym atutem Tczewa jest jego położenie nad Wisłą, która stanowi wschodnią granicę miasta. Dostępny jest tu zmodernizowany Bulwar nad Wisłą z licznymi możliwościami rekreacyjnymi dla mieszkańców. Tczew wyróżnia się także dużą ilością terenów zielonych, zarówno w mieście, jak i na jego obrzeżach.

  Co więcej, władze od lat prowadzą działania w kierunku stworzenia miasta przyjaznego rowerzystom. W tym celu podejmowane są liczne inicjatywy, które mają na celu zadbanie o komfort i bezpieczeństwo rowerzystów oraz stworzenie odpowiedniej infrastruktury. Jest to bardzo ważne, szczególnie biorąc pod uwagę zaangażowanie Tczewa w dbałość o Ekologię i rozwój świadomości mieszkańców w tym zakresie. To wszystko sprawia, że Tczew to doskonałe miasto do zamieszkania, które oferuje wiele udogodnień oraz gwarantuje bezpieczeństwo swoim mieszkańcom.

  Mieszkania Tczew - oferty

  W Tczewie dostępne jest 67 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 138 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tczewie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • kawalerki na sprzedaż (6 ofert)
  • mieszkania 2 pokoje na sprzedaż (41 ofert)
  • mieszkania 3 pokoje na sprzedaż (52 oferty)
  • mieszkania 4 pokoje na sprzedaż (22 oferty)
  • mieszkania 5 pokoi i więcej (22 oferty)

  Dzięki filtrom znajdziesz zarówno interesujące nowe mieszkania Tczew, jak i mieszkania bezpośrednio Tczew.

  Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki gethome.pl.

  Rynek wtórny Tczew

  Interesuje Cię rynek wtórny? W Tczewie mamy 65 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 102 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tczewie to 58 m2.

  Ceny mieszkań w Tczewie

  Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tczewie to 7 616 zł za m2;

  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Tczewie to 6 849 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Tczewie to z kolei wydatek średnio 7 764 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tczewie?

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tczewie znajdziesz w cenie 1 209 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tczewie wynosi 12 027 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Tczewie należy zapłacić 884 613 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 600 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tczew. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Tczewie to wydatek 387 514 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 999 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 175 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 3 615 zł/m2.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: