Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tczew

  - 149 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 88 mieszkań na sprzedaż w Tczewie

  Rynek wtórny - 54 mieszkania na sprzedaż w Tczewie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Tczew

  Tczew to miasto zlokalizowane w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Jest to miasto położone nad Wisłą, nazywane miastem kolejarzy oraz rowerzystów. Tczew to średniej wielkości miejscowość, która swoimi licznymi walorami przyciąga turystów, inwestorów oraz nowych mieszkańców, wśród których dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Dogodna lokalizacja miasta

  Tczew to miasto, które może cieszyć się z doskonałego położenia pomiędzy dużymi ośrodkami miejskimi oraz z dostępu do ważnych węzłów komunikacyjnych. Miejscowość położona jest w połowie drogi między Starogardem Gdańskim i Kwidzyniem, a Trójmiastem. W niedużej odległości od Tczewa znajduje się również Pruszcz Gdański oraz Malbork. Ogromną zaletą miasta jest bliski dostęp do kluczowej w Polsce autostrady A1, która łączy południową granicę naszego kraju z pomorskimi aglomeracjami. Jest to równocześnie trasa europejska E75, którą możemy bezpośrednio dojechać do takich państw, jak: Norwegia, Finlandia, Czechy, czy Macedonia.

  Bezpośrednio przez Tczew przebiega krajowa droga nr 9, która jeszcze bardziej ułatwia mieszkańcom szybkie przemieszczanie się po Polsce. Tak dogodne położenie przyciąga licznych inwestorów, którzy wykorzystują dostęp do węzłów komunikacyjnych, a także bliskość dużego rynku zbytu. Atrakcyjnym punktem dla przedsiębiorców jest również otwartość miasta na inwestycje. Tczew oferuje nie tylko tereny inwestycyjne, ale także zapewnia wsparcie odpowiednich organów, jak Dom Przedsiębiorcy Tczew oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

   

  Rynek nieruchomości i inwestycje Tczewa

  Nowi mieszkańcy Tczewa nie mogą z pewnością narzekać na ofertę nieruchomościową miasta. Rynek Nieruchomości w Tczewie jest bardzo zróżnicowany, podobnie jak miejska zabudowa. Znajdziemy tu zarówno liczne osiedla domków jednorodzinnych, jak i strefy działkowe, pojedyncze bloki oraz duże osiedla mieszkalne. Przekłada się to również na ofertę nieruchomości w Tczewie, gdzie dostępne są: domy, działki, magazyny, lokale usługowe, apartamenty oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem.

  Co więcej, miasto stale inwestuje w swój rozwój, przygotowując nowe oferty nieruchomości. Jedną z najważniejszych inwestycji jest planowana budowa Nowego Centrum Tczewa. Ma być to nowe centrum miasta, będące specjalnie zaplanowaną strefą pod inwestycje usługowo-przemysłowe również z możliwością zabudowy mieszkalnej.

   

  Warunki życia w Tczewie

  Mieszkańcy Tczewa mogą korzystać z wielu udogodnień, zarówno z tych uwarunkowanych naturalnie, jak i przygotowanych przez miasto. Przede wszystkim kluczowym atutem Tczewa jest jego położenie nad Wisłą, która stanowi wschodnią granicę miasta. Dostępny jest tu zmodernizowany Bulwar nad Wisłą z licznymi możliwościami rekreacyjnymi dla mieszkańców. Tczew wyróżnia się także dużą ilością terenów zielonych, zarówno w mieście, jak i na jego obrzeżach.

  Co więcej, władze od lat prowadzą działania w kierunku stworzenia miasta przyjaznego rowerzystom. W tym celu podejmowane są liczne inicjatywy, które mają na celu zadbanie o komfort i bezpieczeństwo rowerzystów oraz stworzenie odpowiedniej infrastruktury. Jest to bardzo ważne, szczególnie biorąc pod uwagę zaangażowanie Tczewa w dbałość o Ekologię i rozwój świadomości mieszkańców w tym zakresie. To wszystko sprawia, że Tczew to doskonałe miasto do zamieszkania, które oferuje wiele udogodnień oraz gwarantuje bezpieczeństwo swoim mieszkańcom.


  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Tczewie? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w Tczewie na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Mieszkania Tczew - oferty

  W Tczewie dostępne  63 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 167 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tczewie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 7 kawalerek na sprzedaż;
  • 51 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 62 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 15 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 7 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Tczewie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 4 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 13 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 21 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Tczew”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Tczew.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Tczewie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Tczew

  Interesuje Cię rynek wtórny? Tczew oferuje 54 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 126 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tczewie to 57 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Tczew bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Tczewie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Tczew - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Tczew oferuje 88 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Tczew czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Tczewie to 66 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 41 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 138 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Tczewie.

  Ceny mieszkań w Tczewie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Tczewie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Tczew", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tczewie to 8 088 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Tczewie to 5 842 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Tczewie to z kolei wydatek średnio 8 446 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tczewie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Tczewie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tczewie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 289 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tczewie wynosi 12 579 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Tczewie należy zapłacić 956 754 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tczew. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Tczew bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Tczewie to wydatek 376 290 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 900 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 189 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 2 833 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tczew? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: