Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Tczew, 49,20 m2, parter

Oferta sprzedaży od Navigat Nieruchomości

Tczew, ul. Zamkowa

415 000

8 434 /m2

Po generalnym remoncie +piwica i miejsce postojowe
Po generalnym remoncie +piwica i miejsce postojowe

Główne cechy mieszkania

Cena

415 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

49,20 m2

Cena za m2

8 434 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 49,20 m2

Po generalnym remoncie +piwica i miejsce postojowe

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Wyremontowane, dwupokojowe, gotowe do wejścia mieszkanie znajdujące się w Tczewie przy ulicy Zamkowej. 
Tczew - położony bardzo blisko autostrady A1 jest świetną alternatywą dla osób ceniących szybki dojazd do Pruszcza Gdańskiego czy Trójmiasta. 

Kamienica, w której znajduje się nieruchomość - ulokowana jest wzdłuż niezwykle malowniczych terenów nadwiślańskich bulwarów, wzdłuż których można spacerować, jeździć na rowerze, korzystać z placów zabaw, czy wypić kawę w lokalnej knajpce. 
Sąsiadujący rynek - stanowiący centrum miasta - będący esencją życia towarzyskiego i kulturalnego. Przedwojenne odrestaurowane kamienice , restauracje, dom kultury, centra sportowe, lodowisko - wszystko w zasięgu ręki. 
Dodatkowo bliskość szkół, przedszkoli, żłobków, skalpów takich jak Aldi, Lidl, Biedronka, przystanku autobusowego czy stacji PKP stanowi, że żyje się tu naprawdę wygodnie. 

Prezentowana nieruchomość to 50metrowe mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze odnowionej kamienicy z lat 30tych ubiegłego wieku. Lokal przeszedł generalny remont - którego zakres obejmował wymianę wszystkich instalacji, pieca gazowego, okien, podłóg, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych - nieruchomość w idealnym stanie technicznym i wizualnym - gotowa do zamieszkania praktycznie od zaraz. Salon połączony z aneksem kuchennym - o powierzchni prawie 30m2 stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku, wspólnego gotowania, czy spędzenia miłych wieczorów przy kominku. Przedpokój z szafą, sypialnia, duża łazienka z oknem - całość przemyślana i świetnie rozplanowana.