Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Toruń, 35,23 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Partner Nieruchomości

Toruń, ul. Hugona Kołłątaja

339 000

9 622 /m2

Mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje
Mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje

Główne cechy mieszkania

Cena

339 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

35,23 m2

Cena za m2

9 622 zł

Piętro

4

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 35,23 m2

Mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje

TYLKO W NASZYM BIURZE

mieszkanie z dużym balkonem, możliwe 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, położone przy ul. Kołłątaja na 4 piętrze niskiego bloku.

Dlaczego warto:

mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe, dzięki czemu wnętrza są jasne i dobrze doświetlone,

układ obejmuje jeden duży pokój, oddzielną kuchnię, łazienkę i przedpokój,

istnieje możliwość przerobienia na 2 pokoje

duży balkon typu loggia, powierzchnia około 8 m2,

spokojna lokalizacja z wygodnym dostępem do komunikacji, sklepów i terenów zielonych.

W mieszkaniu zostały zamontowane nowe okna.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 3 m2. Czynsz do spółdzielni wynosi 620 zł.

Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Patrycja Partner Nieruchomości

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną dopiero

w momencie zawarcia umowy pomiędzy stronami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację lokalu.

Przed prezentacją konieczne jest spisanie umowy pośrednictwa.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 1 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 35,23 m2

Piętro: 4

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 1

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1