Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Toruń

  - 855 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 649 mieszkań na sprzedaż w Toruniu

  Rynek wtórny - 241 mieszkań na sprzedaż w Toruniu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Toruniu

  Toruń to drugie co do wielkości miasto województwa kujawsko-pomorskiego, które liczy ok. 200 tys. mieszkańców. Znacznie mniejsze i spokojniejsze niż Bydgoszcz cieszy się większym zainteresowaniem ze strony nabywców nieruchomości – dlatego mieszkania są tutaj statystycznie droższe niż w stolicy regionu. Gdzie w Toruniu znajdziesz najtańsze i najatrakcyjniejsze nieruchomości? Sprawdź!

  Toruń jest średniej wielkości miastem słynącym przede wszystkim z pierników i Kopernika, a także urokliwych zabytków. Wiele osób uważa je również za bardzo przyjemne miejsce do życia. Jest spokojniejsze niż konkurencyjna Bydgoszcz, a zarobki są w nim statystycznie wyższe. Mieszkania w Toruniu są za to droższe. Znajduje się tu jednak wiele atrakcyjnych inwestycji, w tym nowoczesnych, które nie wymagają remontu.

  Najwięcej ofert mieszkań na rynku wtórnym dotyczy lokali dwupokojowych o średniej powierzchni 46 m2. Jest to więc idealne miejsce dla par lub singli szukających komfortowych warunków. Całkiem spora jest też podaż mieszkań rodzinnych, trzypokojowych, a także czteropokojowych i większych. Przeciętna powierzchnia lokalu w tym mieście to 56 m2.

  Rynek wtórny z wciąż atrakcyjnymi cenami

  Mimo iż mieszkania w Toruniu są statystycznie najdroższe spośród miast woj. kujawsko-pomorskiego, w skali kraju ich ceny wciąż prezentują się atrakcyjnie. Stały napływ ludności napędza popyt, a ten prowadzi do systematycznego wzrostu cen. Miasto charakteryzuje się także atrakcyjnym rynkiem wynajmu, m.in. ze względu na obecność prestiżowych uczelni wyższych. Dzięki temu wielu inwestorów decyduje się ulokować swoje środki w tutejszych nieruchomościach.

  Najdroższe mieszkania na sprzedaż na rynku wtórnym można znaleźć w nowszych inwestycjach. Mowa tu przede wszystkim luksusowych apartamentowcach wybudowanych w ciągu ostatniej dekady w pobliżu centrum i przepływającej przez miasto Wisły – w szczególności po jej północnej stronie. Zdecydowanie tańsze są m.in. mieszkania w dzielnicy Toruń-Rubinkowo nazywanej sypialnią tego miasta. Znajdujące się tam wysokie bloki pochodzą z czasów PRL-u i zamieszkuje w nich znaczny odsetek mieszkańców miasta.

  Dostępność mieszkań w Toruniu

  Mieszkania z rynku wtórnego cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na przystępne ceny i często atrakcyjne lokalizacje. Niejednokrotnie są to mieszkania nowoczesne, niewymagające dodatkowego wkładu finansowego. Osoby poszukujące atrakcyjnych okazji cenowych powinny zainteresować się mieszkaniami w dzielnicy Toruń-Rubinkowo lub lokalami do remontu.

  Mieszkania Toruń - oferty

  W Toruniu dostępne jest 268 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 20 m2 do 260 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Toruniu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 70 kawalerek na sprzedaż;
  • 379 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 335 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 87 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 19 5-pokojowych i więcej mieszkań na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Toruniu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 80 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;
  • 307 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 59 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Toruń”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Toruń.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Toruniu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Toruń

  Interesuje Cię rynek wtórny? Toruń oferuje 241 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 20 m2 do 260 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Toruniu to 58 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Toruń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Toruniu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Toruń - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Toruń oferuje 649 nowych mieszkań w 19 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Toruń czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Toruniu to 50 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 132 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Toruniu.

  Ceny mieszkań w Toruniu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Toruniu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Toruń", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Toruniu to 10 559 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Toruniu to 6 207 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Toruniu to z kolei wydatek średnio 11 143 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Toruniu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Toruniu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Toruniu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 3 000 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Toruniu wynosi 17 073 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Toruniu należy zapłacić 2 277 796 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 18 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Toruń. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Toruń bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Toruniu to wydatek 292 922 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 700 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 219 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 534 zł/m2.

  Tanie mieszkania Toruń? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: