Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Tychy, 61,86 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od ASTON Biuro Nieruchomości

Tychy

699 000

11 299 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

699 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

61,86 m2

Cena za m2

11 299 zł

Piętro

4

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 61,86 m2

Apartament z antresolą i widokiem na las - Tychy, os. 4 Pory Roku

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament położony na cenionym osiedlu 4 Pory Roku w Tychach, przy ul. Bielskiej 143A. Nieruchomość znajduje się na 4., ostatnim piętrze budynku z windą i oferuje wyjątkowy widok na las oraz piękne zachody słońca.

Mieszkanie posiada 61,82 m² powierzchni użytkowej oraz dodatkowe ok. 25 m² antresoli, co daje wiele możliwości aranżacyjnych i stworzenia wyjątkowej przestrzeni dopasowanej do własnych potrzeb.

Apartament został wykończony kilkanaście lat temu i utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wnętrza są zadbane i funkcjonalne — mieszkanie nadaje się do zamieszkania od razu, a jednocześnie daje możliwość stopniowej modernizacji według własnego gustu i aktualnych trendów.

Układ pomieszczeń - poziom I (61,82 m²):

• Przestronny salon z wyjściem na duży balkon z widokiem na las

• Kuchnia w zabudowie wyposażona w sprzęt AGD

• Dodatkowy pokój, obecnie pełniący funkcję jadalni

• Łazienka

• Garderoba / pomieszczenie gospodarcze

Poziom II - antresola ok. 25 m²:

• Otwarta przestrzeń z dużym potencjałem aranżacyjnym

• Dodatkowa garderoba

Najważniejsze atuty:

• Wyjątkowy widok na las

• Duży balkon

• Funkcjonalny, dwupoziomowy układ

• Bardzo dobry stan techniczny

• Możliwość zamieszkania bez konieczności remontu

• Duży potencjał do własnej aranżacji

• Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym