Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Tychy

  - 308 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 145 mieszkań na sprzedaż w Tychach

  Rynek wtórny - 287 mieszkań na sprzedaż w Tychach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Aglomeracja górnośląska to prawdziwy ewenement w skali kraju. Ogromne zagęszczenie dużych ośrodków miejskich, uniwersytety i świetna komunikacja sprawiają, że region prężnie się rozwija, zapewniając swoim mieszkańcom doskonałe warunki do życia i pracy. W środku Górnego Śląska znajdują się Tychy.

  Tychy to miasto na prawach powiatu w województwie śląskim. Według danych GUS miejscowość zamieszkiwana jest przez ponad 126 tys. osób, co czyni je jednym z największych ośrodków miejskich w regionie. Tychy znajdują się niecałe 20 km od Katowic oraz posiadają doskonałe połączenie drogowe z takimi miastami, jak Mysłowice, Pszczyna i Oświęcim. Miasto znane jest z browaru Tyskie Browary Książęce, które daje zatrudnienie wielu mieszkańcom. Na terenie Tychów znajdują się także zakłady motoryzacyjne koncernów Fiat i General Motors oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

  Rynek mieszkaniowy Tychy

  Jak wygląda rynek nieruchomości w Tychach? Na sprzedaż znajdziemy mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego, rozproszone po 17 dzielnicach miasta. Najpopularniejszym adresem jest Śródmieście, tradycyjnie podzielone na dzielnicę północną i południową. W Tychach dominują bloki z wielkiej płyty wybudowane w latach 50-tych i późniejsze. Deweloperzy nowe inwestycje budują w takich dzielnicach, jak Żwaków czy Zwierzyniec. Mieszkańcy chętnie wybierają również lokale na kameralnych osiedlach Czułowa i Cielmiców. Nowe mieszkania cechują się zróżnicowanym metrażem i układem pomieszczeń. Mieszkania z rynku wtórnego to najczęściej 2- lub 3-pokojowe mieszkania o metrażu około 50 m kw.

  Dla kogo mieszkanie w Tychach?

  Mieszkania na sprzedaż Tychy to atrakcyjna propozycja dla osób, które szukają mieszkania na Górnym Śląsku. Mieszkania w Tychach są znacznie tańsze niż podobne lokale w Katowicach. Miasto posiada świetną komunikację z innymi ośrodkami regionu. Na miejscu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz liczne szkoły i przedszkola. Szeroki wybór ofert oraz dobre warunki życia w mieście zachęcają do poszukiwań własnego mieszkania rodziny z dziećmi, singli, pary oraz seniorów.

  Mieszkania Tychy - oferty

  W Tychach dostępne jest 308 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 22 m2 do 101 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Tychach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 18 kawalerek na sprzedaż;
  • 287 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 77 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 48 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Tychach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;
  • 78 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 4 mieszkania na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Tychy”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Tychy.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Tychach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Tychy

  Interesuje Cię rynek wtórny? Tychy oferuje 287 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 27 m2 do 82 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Tychach to 49 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Tychy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Tychach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Tychy - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Tychy oferuje 145 nowych mieszkań w 4 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Tychy czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Tychach to 47 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 101 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Tychach.

  Ceny mieszkań w Tychach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Tychach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Tychy", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Tychach to 9 283 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Tychach to 8 755 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Tychach to z kolei wydatek średnio 10 394 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Tychach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Tychach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Tychach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 999 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Tychach wynosi 12 116 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Tychach należy zapłacić 974 496 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 11 575 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tychy. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Tychy bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Tychach to wydatek 379 561 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 8 700 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 227 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 164 zł/m2.

  Tanie mieszkania Tychy? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: