Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wągrowiec, 45,88 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Nieruchomości Tectum

Wągrowiec

349 000

7 606 /m2

2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż
2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż

Główne cechy mieszkania

Cena

349 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,88 m2

Cena za m2

7 606 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 45,88 m2

2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż

2 POKOJOWE MIESZKANIE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ UL. PIASKOWA

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w bloku w Wągrowcu przy ul. Piaskowej.

Pow. 45,88m 2

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,5m 2 .

Opis pomieszczeń :

- kuchnia - pow. 8,2m 2 , w cenie lodówko- zamrażalka, płyta gazowa, zmywarka, pochłaniacz pary

- salon- pow. 16,1m 2 z wyjściem na loggię o pow. 4,5m 2 ,

- 2 pokój - pow. 9,2m 2 ,

- ł a zienka z WC - wyposażona w prysznic,

- przedpokój z szafą typu Komandor.

Mieszkanie bardzo jasne i klimatyczne!

Media: prąd, woda, gaz, Internet, TV, ogrzewanie- 2 funkcyjny kocioł gazowy. .

Niski koszt utrzymania mieszkania!

Opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi ok. 230zł /m-c w tym m. in opłata za 1 osobę za wywóz śmieci, opłata administracyjna, fundusz remontowy.

Cena: 349 000zł

Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 45,88 m2

Piętro: 3

Liczba pięter: 3

Liczba pokoi: 2

Ogrzewanie: Gazowe

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1