Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wałbrzych, 43,70 m2, parter

Oferta sprzedaży od Woźniak Nieruchomości

Wałbrzych

159 000

3 638 /m2

2 pokojowe mieszkanie dobra inwestycja na gaju
2 pokojowe mieszkanie dobra inwestycja na gaju

Główne cechy mieszkania

Cena

159 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

43,70 m2

Cena za m2

3 638 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 43,70 m2

2 pokojowe mieszkanie dobra inwestycja na gaju

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne - Wałbrzych, dzielnica Gaj.

Mieszkanie znajduje się na parterze w wyremontowanym budynku.

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m², położone na parterze budynku w spokojnej części dzielnicy Gaj. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów zainteresowanych stabilnym najmem.

Mieszkanie składa się z:

- salon

- sypialnia

- kuchnia

- łazienka z wc

- przedpokój

Dodatkowym atutem jest przynależny ogródek, który zwiększa atrakcyjność nieruchomości w oczach najemców oraz zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Do dyspozycji jest również miejsce parkingowe.

Ogrzewanie: c.o. węglowe, ciepła woda piec gazowy jednofunkcyjny (możliwość przerobienia ogrzewania na gazowe).

Czynsz: ok. 160 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu).

Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, co daje możliwość przejęcia sprawdzonego najemcy i uzyskiwania dochodu od pierwszego dnia po zakupie. To idealna opcja dla osób poszukujących gotowej inwestycji bez konieczności szukania lokatora.

Najważniejsze zalety inwestycyjne:

gotowy najemca (ciągłość dochodu)

funkcjonalny układ 2 pokoi - duże zainteresowanie na rynku najmu

parter - wygodny dostęp, szczególnie dla starszych najemców

ogródek - wyróżnik na tle konkurencyjnych ofert

spokojna lokalizacja

Nieruchomość dobrze sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem długoterminowy, z potencjałem stabilnego zwrotu.