Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Wałbrzych, 48,46 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Woźniak Nieruchomości

Wałbrzych

265 000

5 468 /m2

2 pokojowe mieszkanie na podzamczu
2 pokojowe mieszkanie na podzamczu

Główne cechy mieszkania

Cena

265 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

48,46 m2

Cena za m2

5 468 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 48,46 m2

2 pokojowe mieszkanie na podzamczu

Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość w dzielnicy Podzamcze.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,66 m2, które składa się z:

- salon

- sypialnia

- kuchnia

- łazienka z wc

- przedpokój

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Ściany gładkie, na podłogach panele, łazienka w płytkach, okna PCV.

Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny TERMET.

Czynsz: ok. 270 zł (fundusz remontowy, koszty zarządu).

Budynek po remoncie dachu i elewacji, klatka schodowa planowany remont.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice o powierzchni 1,14 m2 i 1,66 m2.

Lokalizacja: blisko sklepy, komunikacja miejska, szkoła, Park Książański.

Wszystkich dodatkowych informacji udzieli agent prowadzący:

Marta Kaczmarczyk

Więcej ofert na stronie: lub bezpośrednio w biurze: ul. M. Konopnickiej 18, Wałbrzych

Adres mailowy:

Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy bezpieczne przejście przez wszelkie formalności notarialne i kredytowe. Współpracujemy z wieloma bankami co umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty kredytowej.

NOTA PRAWNA: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo