Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wałbrzych, 83 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Nota Agencja Nieruchomości

Wałbrzych

596 000

7 180 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

596 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

83 m2

Cena za m2

7 180 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 83 m2

Oferuje na sprzedaż unikatowe mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji Walbrzycha na Podgórzu - Rezydencja Niedźwiadki. Wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego mieszkania w dobrej lokalizacji.

Cena: 596 000 zł

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Typ nieruchomości: mieszkanie dwupoziomowe

Powierzchnia całkowita: 83m²

Powierzchnia użytkowa: 68.41m²

Liczba pokoi: 3

Piętro: 2/2

Przedpokoju

Mieszkanie posiada ciekawy układ pomieszczeń, co zapewnia funkcjonalny podział na strefę dzienną oraz prywatną. Pokoje są niezależne, a okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz. Lokum jest bardzo jasne widne oraz słoneczne.,

STANDARD I WYPOSAŻENIE:

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. W cenie pozostaje kuchnia w zabudowie wraz z nowym sprzętem AGD. Całość posesji jest ogrodzona oraz monitorowana, w cenie nieruchomości wydzielone miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska

LOKALIZACJA

Biedronka, w niedalekiej okolicy

Liczne sklepy i punkty usługowe

Szkoły i przedszkola w zasięgu pieszym

Dobra komunikacja miejska z pozostałymi częściami miasta

Tereny zielone i rekreacyjne