Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wałbrzych, 52,65 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Nota Agencja Nieruchomości

Wałbrzych, ul. Przyjaciół Żołnierza

379 000

7 198 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

379 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

52,65 m2

Cena za m2

7 198 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 52,65 m2

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie Wałbrzych - Biały Kamień- Przyjaciół Żołnierza

Nieruchomość wyróżnia się ciekawym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do pełnej infrastruktury.

Jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego mieszkania w dobrej lokalizacji.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Typ nieruchomości: mieszkanie jednopoziomowe

Powierzchnia użytkowa: 52.65m2

Liczba pokoi: 2

Piętro: 1/1

Przedpokoju

Mieszkanie posiada standardowy układ pomieszczeń, co zapewnia funkcjonalny podział na strefę dzienną oraz prywatną. Pokoje są niezależne, a okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz. Lokum jest bardzo jasne widne oraz słoneczne.,

STANDARD I WYPOSAŻENIE:

Mieszkanie do zamieszkania - w cenie wyposażenie widoczne na zdjęciach. Do mieszkania przynależą 3 piwnice oraz komórka lokatorska obok kamienicy.

LOKALIZACJA

Liczne sklepy i punkty usługowe

Szkoły i przedszkola w zasięgu pieszym

Dobra komunikacja miejska z pozostałymi częściami miasta

Tereny zielone i rekreacyjne

OPŁATY I FORMALNOŚCI:

Czynsz administracyjny: ok. 360 zł

Woda: zaliczkowa

Stan prawny: własność z księgą wieczystą.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji tej atrakcyjnej nieruchomości. Oferujemy pełne wsparcie w procesie zakupu, pomoc w uzyskaniu finansowania oraz doradztwo w zakresie remontu i aranżacji.