Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Warszawa Mokotów, 23,29 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od LEX Nieruchomości i Ubezpieczenia

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów

480 000

20 609 /m2

Kawalerka o powierzchni 23,29 m² na mokotowie.
Kawalerka o powierzchni 23,29 m² na mokotowie.

Główne cechy mieszkania

Cena

480 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

23,29 m2

Cena za m2

20 609 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 23,29 m2

Kawalerka o powierzchni 23,29 m² na mokotowie.

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,29 m² , położona przy al. Niepodległości 159 na warszawskim Mokotowie.

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w kamienicy z windą . To propozycja dla osoby, która szuka kompaktowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, z możliwością aranżacji od podstaw, a także dla inwestora planującego zakup lokalu pod wynajem.

Lokal wymaga remontu, z wyjątkiem wymienionych okien. Dzięki temu nowy właściciel może przygotować mieszkanie według własnych potrzeb — na cele mieszkaniowe lub inwestycyjne.

Układ mieszkania

Na powierzchnię 23,29 m² składają się:

pokój: 17,5 m² ,

kuchnia: 1,9 m² ,

łazienka: 1,7 m² ,

przedpokój / komunikacja.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica .

Wysokość pomieszczeń wynosi 2,75 m , co pozytywnie wpływa na poczucie przestrzeni mimo kompaktowego metrażu.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w kamienicy z windą , co jest istotnym atutem tej oferty. Budynek ma charakterystyczny, mokotowski klimat, a jednocześnie zapewnia wygodę codziennego użytkowania dzięki windzie jest dużym plusem zarówno dla kupującego prywatnego, jak i dla przyszłych najemców.

Standard i media

Lokal jest do remontu . Wymienione zostały okna, natomiast pozostała część mieszkania wymaga modernizacji i prac wykończeniowych.

Ogrzewanie oraz ciepła woda są miejskie , co zwiększa komfort użytkowania i jest ważnym argumentem przy zakupie mieszkania na wynajem.