Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów

  - 1 551 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 995 mieszkań na sprzedaż na Mokotowie

  Rynek wtórny - 551 mieszkań na sprzedaż na Mokotowie

  Mieszkania na Mokotowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Mokotowie kawalerki:

  Na Mokotowie jest 107 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 697 199 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania na Mokotowie dwupokojowe:

  Na Mokotowie jest 675 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 879 027 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 43 m2

  Mieszkania na Mokotowie trzypokojowe:

  Na Mokotowie jest 566 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 211 130 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 63 m2

  Mieszkania na Mokotowie czteropokojowe:

  Na Mokotowie jest 169 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 715 764 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 89 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Mokotowie - oferty deweloperów

   - 995 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Mokotowie - oferty agencji nieruchomości

   - 551 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na Warszawskim Mokotowie

  Mokotów to jedna z popularniejszych dzielnic Warszawy, chętnie wybierana do życia. Jest położona w lewobrzeżnej części miasta, zajmuje powierzchnię ponad 35 km² i sąsiaduje z dzielnicami: od północy - Ochota, Śródmieście, Praga-Południe, od południa - Ursynów, Wilanów, od wschodu - Wawer, a od zachodu - Włochy. Główne cechy Mokotowa, które przyciągają tu nowych mieszkańców to zieleń i liczne parki miejskie, dostęp do zbiorników wodnych, różnorodna zabudowa oraz rozbudowana komunikacja, którą z powodzeniem dostaniemy się do innych części miasta. Co jeszcze ma do zaoferowania jedna z 18 dzielnic stolicy?

  Mokotów - idealne miejsce do życia?

  Jedną z grup, która chętnie wybiera Mokotów na swoje miejsce są studenci. W dzielnicy znajdują się popularne warszawskie uczelnie, jak Szkoła Główna Handlowa czy Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Ponadto przez Mokotów prowadzi I linia metra, a składy zatrzymują się na stacjach: Pole Mokotowskie, Racławicka, Wierzbno, Wilanowska i Służew. Transport zbiorowy zapewniają również linie autobusowe i tramwajowe, a wszystko to sprawia, że Mokotów jest bardzo dobrze skomunikowaną dzielnicą. Okolica sprzyja także aktywnemu wypoczynkowi - mieszkańcy chętnie odwiedzają Pole Mokotowskie, park Morskie Oko, a także rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Wśród obiektów sportowych najpopularniejsze to tor łyżwiarski Stegny oraz Klub Sportowy Warszawianka. Dzielnica jest też bardzo atrakcyjna dla młodych osób, które stawiają pierwsze zawodowe kroki - Mokotów to również chętnie wybierane miejsce na biura i siedziby firm, nie brakuje tu więc ofert pracy.

  Mieszkanie na Mokotowie - dla kogo?

  Na Mokotowie dostępnych jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż - zarówno na rynku wtórnym, jak i na rynku pierwotnym. Nieruchomości są bardzo zróżnicowane, również ze względu na różnorodną zabudowę dzielnicy. Znajdziemy tu zarówno kompaktowe kawalerki, wysokie mieszkania w kamienicach i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Ceny nieruchomości też bywają różne, jednak sama Warszawa to najdroższe miasto w Polsce, a Mokotów znajduje się w czołówce jej dzielnic pod względem wysokości cen. Nic jednak dziwnego - Mokotów to świetne miejsce do życia dla wszystkich, którym zależy na łatwym dostępie do usług, handlu czy szeroko rozumianej rozrywki. W dzielnicy nie brakuje restauracji i pubów, ale też obiektów kulturowych, jak Teatr Nowy czy Iluzjon Filmoteki Narodowej. Co więcej, dzięki dużemu zainteresowaniu wśród studentów, dzielnica stała się idealnym miejscem na inwestycję. Mimo wysokich cen nieruchomości, można z powodzeniem zakupić tu mieszkanie pod wynajem długoterminowy, a inwestycja całkiem sprawnie się zwróci. Okazuje się więc, że grupa chętnych na zakup mieszkania w tej okolicy jest bardzo szeroka.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: