Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Bemowo, 31 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Bemowo, Chrzanów

569 467

18 369 /m2

Kawalerka + balkon | ostatnie | metro chrzanów
Kawalerka + balkon | ostatnie | metro chrzanów

Główne cechy mieszkania

Cena

569 467 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

31 m2

Cena za m2

18 369 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-04-06

Opis nieruchomości o powierzchni 31 m2

Kawalerka + balkon | ostatnie | metro chrzanów

KAWALERKA 30,17 m² + BALKON

❗OSTATNIE MIESZKANIA - PRZYJDŹ ZOBACZ NA ŻYWO❗

- METRO CHRZANÓW przy inwestycji

- SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM

- Park Górczewska | Kampinoski Park Narodowy 
- Obwodnica 
- 5 min autobus \ 10 min tramwaj

Zamieszkaj w nowoczesnej, zielonej części Bemowa

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy?

To idealne miejsce dla singli, par oraz inwestorów szukających nieruchomości o wysokim standardzie i dobrej lokalizacji

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA
⭐ BEZ PROWIZJI
⭐ BEZ PCC

W OFERCIE TAKŻE INNE MIESZKANIA W TEJ INWESTYCJI!

ROZKŁAD MIESZKANIA:

- Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon

- Teren monitorowany
- Nowoczesna architektura i przestrzenie wspólne

LOKALIZACJA - BEMOWO

Inwestycja zlokalizowana jest w rozwijającej się części Bemowa, która łączy nowoczesną zabudowę z dostępem do komunikacji miejskiej i terenów zielonych.

- Monitoring i ochrona
- Zielone części wspólne i strefy relaksu