Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo

  - 213 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 271 mieszkań na sprzedaż na Bemowie

  Rynek wtórny - 135 mieszkań na sprzedaż na Bemowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż Bemowo - dlaczego warto?


  Bemowo to dzielnica Warszawy w jej lewobrzeżnej części. Sąsiaduje z powiatem warszawskim zachodnim oraz dzielnicami: Bielany i Żoliborz, Wola oraz Włochy i Ursus. Ma powierzchnię 24,95 km², a liczba ludności tutaj to ponad 125 tys. osób. Dzielnica składa się z dziesięciu obszarów: Lotnisko, Fort Radiowo, Boernerowo, Bemowo-Lotnisko, Fort Bema, Groty, Górce, Chrzanów, Jelonki Północne i Jelonki Południowe. Bemowo jako miejsce do życia, jest chętnie wybierane choćby przez studentów - znajduje się tu Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego. Jakie nieruchomości znajdziemy na warszawskim Bemowie?

  Mieszkania na sprzedaż na Bemowie - dla kogo?

  Bemowo jest dobrze skomunikowaną dzielnicą stolicy. Kursuje tu kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych, a w przyszłości pojawi się również metro. Wśród najciekawszych terenów zielonych na Bemowie znajduje się na pewno kilka fortów dawnej Twierdzy Warszawa: Fort Bema, Fort Blizne, Fort Chrzanów, Fort Babice oraz Park Leśny „Bemowo” i Park Górczewska. Na terenie lotniska Warszawa-Babice organizowane są imprezy sportowe, kulturalne oraz handlowe. W dzielnicy znajduje się również WAT - jedna z popularniejszych uczelni warszawskich. To właśnie obecność szkoły wyższej sprawia, że na Bemowo chętnie wprowadzają się studenci. To z kolei czyni okolicę dobrym miejscem dla potencjalnych inwestorów. Bemowo to więc świetna lokalizacja dla samych studentów, młodych ludzi i rodzin, ale też osób, które szukają nieruchomości właśnie pod inwestycję.

  Rynek nieruchomości na Bemowie

  Najwięcej ofert nieruchomości znajdziemy w obrębie Bemowo-Lotnisko, Górce i Jelonek Północnych. To właśnie w tych okolicach mieszka się najwygodniej, bowiem najbliżej stąd do komunikacji tramwajowej oraz do trasy S8, skąd dojedziemy na Żoliborz czy Białołękę, a także w odległe miasta w Polsce. Dostępne mieszkania na sprzedaż na Bemowie mają od 20 do niemal 200 metrów kwadratowych, choć przeważają najbardziej pożądane lokale, czyli te w granicach 50-60 m². Wśród nowych inwestycji pojawiają się kameralne budynki wielorodzinne, ale też osiedla o podwyższonym standardzie - na Bemowie znajdą coś dla siebie także najbardziej wymagający. Standardem nowych osiedli są balkony, tarasy i ogródki w przypadku parterowych lokali, komórki lokatorskie i boksy oraz podziemne miejsca parkingowe. Deweloperzy dbają, by otoczenie nieruchomości było równie atrakcyjne, co same mieszkania. Na terenie osiedli nie brakuje różnorodnej roślinności, miejsca do odpoczynku i rekreacji czy placów zabaw dla dzieci.

  Szukasz mieszkania na sprzedaż na Bemowie? Sprawdź GetHome i znajdź najlepszą nieruchomość dla siebie!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: