Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Białołęka, 33,83 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Białołęka, Brzeziny

499 966

14 778 /m2

✨️inwestycja | targówek i factory | komunikacja ✨
✨️inwestycja | targówek i factory | komunikacja ✨

Główne cechy mieszkania

Cena

499 966 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

33,83 m2

Cena za m2

14 778 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-01-01

Opis nieruchomości o powierzchni 33,83 m2

✨️inwestycja | targówek i factory | komunikacja ✨

Kompaktowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie z balkonem,
idealne na start lub pod inwestycję        
                         
                     0% prowizji | 0% PCC | zakup bezpośrednio od dewelopera

Lokalizacja wygodna na co dzień:
✔ szybki wyjazd na Trasa S8 - wygodny dojazd autem w każdym kierunku
✔ autobus - ok. 3 min pieszo
✔ tramwaj - ok. 7 min pieszo
✔ szybki dojazd do centrum Warszawy
✔ sklepy, usługi, wszystko w pobliżu

Najważniejsze atuty:
✔ ustawny układ - łatwa aranżacja salonu z aneksem + strefa sypialniana
✔ duże okna - dobre doświetlenie wnętrza
✔ balkon 4,49 m² - dodatkowa przestrzeń do odpoczynku
✔ stan deweloperski - pełna swoboda wykończenia pod siebie lub pod wynajem

Mieszkanie o powierzchni 33,83 m² zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr bez strat na komunikację, z realną przestrzenią do życia.

Standard inwestycji:
✔ niska, kameralna zabudowa
✔ nowoczesna architektura
✔ wysoki standard części wspólnych
✔ mniej mieszkań = większy komfort

Otoczenie:
✔ spokojniejsza, mniej gęsta zabudowa niż w centrum
✔ więcej przestrzeni i światła
✔ tereny spacerowe i rekreacyjne w okolicy

Dlaczego to dobra opcja:
✔ idealne pierwsze mieszkanie
✔ świetne pod wynajem (duży popyt na małe metraże)
✔ rozsądna cena wejścia jak na Warszawę
✔ lokalizacja, która będzie zyskiwać na wartości

Dostępne również inne metraże w tej inwestycji (również z ogródkami)