Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Bemowo, 38 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Partner House Group

Warszawa, Bemowo, Chrzanów

750 000

19 736 /m2

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem
Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem

Główne cechy mieszkania

Cena

750 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38 m2

Cena za m2

19 736 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-15

Opis nieruchomości o powierzchni 38 m2

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje z balkonem

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie.
To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, spokój oraz bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.
Wnętrze zostało urządzone w eleganckiej, ponadczasowej kolorystyce bieli i szarości, dzięki czemu mieszkanie jest jasne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania. 

Układ mieszkania:
- salon z wyjściem na balkon,
- ustawna sypialnia,
- funkcjonalna kuchnia,
- łazienka z prysznicem,
- przedpokój z miejscem do przechowywania.
- balkon

Mieszkanie jest bardzo dobrze rozplanowane, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Miejsce garażowe dodatkowo płatne 50 000 PLN 

Atuty nieruchomości:

- nowe budownictwo
- ciche i spokojne osiedle
- zadbany blok i estetyczne klatki schodowe
- balkon idealny do odpoczynku
- świetna lokalizacja - Warszawa Bemowo (dobra komunikacja, pełna infrastruktura w zasięgu ręki)

Zapraszam na spotkania !

Uprzejmie informujemy, że wystawiona nieruchomość stanowi ofertę podglądową i nie jest wiążąca w świetle obowiązującego prawa. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (art. 66 § 1 KC).

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 38 m2

Piętro: 3

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1