Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Włochy, 38,62 m2, 5 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Włochy, Raków

676 648

17 520 /m2

500m do wkd⚡gotowe jeszcze w tym roku⚡bez prowizji
500m do wkd⚡gotowe jeszcze w tym roku⚡bez prowizji

Główne cechy mieszkania

Cena

676 648 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

38,62 m2

Cena za m2

17 520 zł

Piętro

5

Dostępne od

2026-11-01

Opis nieruchomości o powierzchni 38,62 m2

500m do wkd⚡gotowe jeszcze w tym roku⚡bez prowizji

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 38,62 m2 z balkonem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Włochy. Stan deweloperski.
Bez prowizji i podatku PCC.

Zaledwie 500 m od stacji WKD Raków. Około 1300m od stacji PKP 

To nowoczesna inwestycja o wysokim standardzie z pełną infrastrukturą w pobliżu, centrum handlowego, sklepów, przystanków autobusowych w bardzo atrakcyjnej cenie..

Najważniejsze informacje

  • powierzchnia: 38,62 m2
  • liczba pokoi: 2
  • pietro: 5
  • balkon
  • cena: 676 648 zł

Funkcjonalny układ, to duże możliwości aranżacji i adaptacji do indywidualnych potrzeb. Idealne jako pierwsze mieszkanie na start, a dzięki atrakcyjnej cenie, również inwestycyjnie, jako lokata kapitału lub na wynajem.

Lokalizacja
Świetnie skomunikowana inwestycja z bezpośrednim dostępem do wszelkich udogodnień. 

  • 500 metrów do stacji WKD Raków
  • Centrum Handlowe 500 m
  • przystanki autobusowe przy inwwestycji
  • w niedalekiej odległości wjazd na trasę S8 i S2
  • liczne restauracje, sklepy, usługi

Kameralna, elegancka inwestycja. Doświadczony deweloper. to gwarancja wysokiego standardu wykonania. Nowoczesna architektura osiedla, wysoka jakość części wspólnych oraz przemyślane rozwiązania projektowe. Plac zabaw, zielone strefy relaksu, wózkownie, rowerownie.
Wiele ekologicznych rozwiązań.

Inwestycja