Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy

  - 922 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 780 mieszkań na sprzedaż na Włochach

  Rynek wtórny - 152 mieszkania na sprzedaż na Włochach

  Mieszkania na Włochach - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Włochach kawalerki:

  Na Włochach są 32 oferty kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 564 420 zł

  Średni metraż kawalerek to 28 m2

  Mieszkania na Włochach dwupokojowe:

  Na Włochach jest 399 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 759 745 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Włochach trzypokojowe:

  Na Włochach są 374 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 997 197 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 62 m2

  Mieszkania na Włochach czteropokojowe:

  Na Włochach jest 112 ofert mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 250 126 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 84 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Włochach - oferty deweloperów

   - 780 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Włochach - oferty agencji nieruchomości

   - 152 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym we Włochach

  Włochy są położone w lewobrzeżnej części Warszawy i stanowią jedną z jej dzielnic. Zajmują powierzchnię ponad 28 km² i dzielą się na osiem obszarów: Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Nowe Włochy, Załuski. W obrębie Okęcia znajduje się największy port lotniczy w Polsce - Lotnisko Chopina. Włochy to ciekawa dzielnica, chętnie wybierana przez wszystkich tych, którzy cenią sobie zalety życia w wielkim mieście, jak dostęp do edukacji, kultury czy rozrywki, a jednocześnie nie mają potrzeby mieszkać w centrum stolicy. Mimo podmiejskiego charakteru dzielnicy, nie brakuje tu punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych czy terenów rekreacyjnych.

  Warszawskie Włochy - czy warto tu zamieszkać?

  Włochy są zróżnicowane, co powoduje obecność tutejszego lotniska. W okolicy osiedli Okęcie i Załuski nie ma zbyt wiele zabudowań - przeważają tu hotele, parkingi, a także serwisy samochodowe i siedziby firm. Znacznie bardziej mieszkalne są Stare i Nowe Włochy, gdzie zresztą znajdziemy najwięcej nieruchomości. W dzielnicy istnieje wiele domów - większość z nich ma już swoje lata, natomiast nowe inwestycje to głównie wyższa zabudowa wielorodzinna. Mimo to Włochy pozostają bardzo kameralne. W wolnych chwilach mieszkańców przyciągają tereny zielone - Park Kombatantów i sąsiedni Park Koziorożca wraz ze swoimi stawami, czy Park ze Stawami Cietrzewia. Komunikacja w dzielnicy opiera się na kilku środkach transportu. Na terenie Włoch znajdziemy kilka stacji kolejowych (którymi kursuje między innymi Szybka Kolej Miejska oraz Warszawska Kolej Dojazdowa), liczne linie autobusowe, a wzdłuż Alei Krakowskiej - tory tramwajowe. Tak rozbudowana komunikacja zbiorowa pozwala na swobodny dojazd do innych części Warszawy, ale także do podwarszawskich miejscowości.

  Nieruchomości Warszawa Włochy

  Mieszkania we Włochach to szeroki wachlarz możliwości. Na rynku znajdziemy zarówno nieruchomości z rynku wtórnego, jak i liczne nowe inwestycje. Wśród ofert z rynku pierwotnego dostępne są lokale w kilkupiętrowych blokach oraz mniejszych budynkach, które zapewniają prywatność i kameralny charakter osiedla. Najwięcej inwestycji powstaje w obrębie Starych Włoch, które graniczą z Alejami Jerozolimskimi i torami kolejowymi. Dzięki temu komunikacja tego osiedla jest na wysokim poziomie. Ceny są zależne od wielu czynników, jednak średnia wpisuje się w warszawskie stawki - nieruchomości nie są tu więc najtańsze. Okolica jest jednak bardzo atrakcyjna dla wielu osób. Na wygodę mogą liczyć osoby dojeżdżające do pracy na Ochotę lub tak bogaty w biurowce Mokotów. Świetnie odnajdą się też rodziny z dziećmi, a także osoby starsze.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: