Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Mokotów, 40,11 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Mokotów, Siekierki

706 364

17 610 /m2

Design, natura i mokotowski spokój_ostatnie piętro
Design, natura i mokotowski spokój_ostatnie piętro

Główne cechy mieszkania

Cena

706 364 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

40,11 m2

Cena za m2

17 610 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-09-30

Opis nieruchomości o powierzchni 40,11 m2

Design, natura i mokotowski spokój_ostatnie piętro

Szukasz balansu między miejskim życiem, a bliskością natury?

Poznaj mieszkanie, które jest idealną propozycją dla singla, pary lub pod wynajem.

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,11 m² znajduje się na 2. piętrze 3 piętrowego bloku.
* salon z aneksem kuchennym: 21,22mkw
* przytulna sypialnia: 10,61mkw
* łazienka: 4,52mkw

Osiedle zlokalizowane jest w miejscu, które urzeka i jest to jeden z najbardziej obiecujących punktów na mapie Mokotowa.

Natura na wyciągnięcie ręki: Budynek sąsiaduje z urokliwą Łachą Siekierkowską. To tereny spacerowe, trasy biegowe, rowerowe i unikalny mikroklimat, którego nie znajdziesz w centrum.

Kameralne sąsiedztwo: Niska zabudowa i duża ilość zieleni (aż 50% powierzchni biologicznie czynnej!) sprawiają, że poczujesz się tu jak w nowoczesnej osadzie, a nie w betonowej dżungli.

Inwestycja w przyszłość: Planowana linia tramwajowa oraz rozbudowa dróg lokalnych sprawią, że wartość tej nieruchomości będzie systematycznie rosła, a dojazd do centrum stanie się jeszcze szybszy.

KOMUNIKACJA:
- 250m do przystanku (linia 108)
- 650m do przystanku (linia 119, 148, 168, 402, N03)
- 25 minut autem do Centrum (PKiN)
- 40 minut autobusem do Centrum (PKiN)
- 10 minut autem do Łazienek Królewskich
- 10 minut autem do CH Promenada.

Pozostałe atuty osiedla:

  • strefa relaksu
  • ogródki społeczne
  • retencja wód deszczowych w zbiornikach