Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Bemowo, 42,83 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Bemowo, Chrzanów

683 693

15 962 /m2

Ogródek i antresola | prawie 6 m wysokości
Ogródek i antresola | prawie 6 m wysokości

Główne cechy mieszkania

Cena

683 693 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

42,83 m2

Cena za m2

15 962 zł

Piętro

0

Dostępne od

2027-09-30

Opis nieruchomości o powierzchni 42,83 m2

Ogródek i antresola | prawie 6 m wysokości

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle standardowych ofert? Poznaj Lokal  w nowoczesnej inwestycji na warszawskim Bemowie. To wyjątkowa propozycja łącząca loftowy styl z funkcjonalnością miejskiego apartamentu i luksusem posiadania własnego ogrodu.

Czym wyróżnia się to wnętrze?
Największym atutem mieszkania jest jego ponadstandardowa wysokość. W części dziennej pustka nad salonem sięga aż 5,92 m, co w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami daje niesamowite poczucie przestrzeni i doskonałe doświetlenie.

Układ pomieszczeń:

PARTER (25,62 m²):

  • Salon z aneksem kuchennym (22,01 m²): Przestronna strefa dzienna, którą optycznie powiększa wysoki sufit.
  • Łazienka (3.61 m²): Ustawna i nowoczesna.
  • Ogródek z tarasem (ok. 26,14 m²): Twoja prywatna enklawa zieleni w sercu miasta - idealne miejsce na relaks, grill czy poranną jogę.

ANTRESOLA (17,24 m²):
Otwarta przestrzeń na piętrze, która idealnie sprawdzi się jako komfortowa sypialnia z garderobą lub nowoczesne biuro do pracy zdalnej.

Najważniejsze atuty:

  • Unikalność: Mieszkania z antresolą i taką wysokością to rzadkość na rynku pierwotnym.
  • Własny ogród: Ponad 26 m² dodatkowej powierzchni na świeżym powietrzu.
  • Nowoczesna Architektura: Inwestycja charakteryzuje się minimalistycznym designem i wysokim standardem wykonania.
  • Potencjał aranżacyjny: Loftowy charakter pozwala na stworzenie spektakularnego wnętrza.