Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Wilanów, 44,39 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie

821 215

18 500 /m2

Promocja! ostatnie takie w tej cenie!
Promocja! ostatnie takie w tej cenie!

Główne cechy mieszkania

Cena

821 215 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

44,39 m2

Cena za m2

18 500 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-10-31

Opis nieruchomości o powierzchni 44,39 m2

Promocja! ostatnie takie w tej cenie!

❗️ 0% PROWIZJI
❗️ BEZ PODATKU PCC 2%
❗️ Zakup bezpośrednio od dewelopera

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem w przepięknej inwestycji, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury?

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego apartamentu o powierzchni 44,39 m², zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na warszawskim Wilanowie. Od momentu wejścia do budynku wiesz, że to przestrzeń premium. Nowoczesne, reprezentacyjne lobby z recepcją to wizytówka inwestycji - elegancja i funkcjonalność w jednym.

Każde mieszkanie zaprojektowano tak, by łączyć nowoczesny komfort z bliskością natury. Duże przeszklenia i tarasy otwierają się na parkową zieleń - widok, który codziennie przypomina, że mieszkasz w wyjątkowym miejscu.

Układ pomieszczeń:
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni:
Salon z aneksem kuchennym (21,04 m²): Przestronna strefa dzienna z wyjściem na ogród.
Sypialnia (12,89 m²) : Ustawna, z miejscem na duże łóżko i szafę.
Łazienka (4,89 m²): Pozwalająca na montaż wanny lub kabiny prysznicowej oraz pralki.
Korytarz (5,77 m²): Nie zabiera przestrzeni, możliwość wstawienia szafy wnękowej
Ogród (11,74 m²): Wyjątkowe miejsce do zaaranżowania

Dlaczego warto wybrać tę inwestycję?
Oto najważniejsze powody, dla których ludzie wybierają taką inwestycje do zamieszkania:

Głównym atutem jest jej wielkość. Tylko 84 apartamenty, brak lokali usługowych, a dodatkowo prywatny park dla mieszkańców inwestycji ponad 8000 m2 zielonej przestrzeni w środku, alejki z urozmaiconą roślinnością, fontanny, miejsce do jogi, crossfit czy relaksu i wiele ławek do odpoczynku odpoczynku.