Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Warszawa Bemowo, 71,56 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko

1 215 000

16 978 /m2

Bez prowizji/metro chrzanów/loggia
Bez prowizji/metro chrzanów/loggia

Główne cechy mieszkania

Cena

1 215 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

71,56 m2

Cena za m2

16 978 zł

Piętro

2

Dostępne od

2026-04-19

Opis nieruchomości o powierzchni 71,56 m2

Bez prowizji/metro chrzanów/loggia

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. To idealna propozycja dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i wygodę codziennego życia.

Rozkład pomieszczeń:
• salon z aneksem kuchennym (18,16 m²)
• sypialnia (11,79 m²)
• druga sypialnia (11,58 m²)
• gabinet/pokój gościnny (11,52 m²)
• łazienka (4 ,40 m²)
• WC (3,21 m²)
• hol (10,90 m²)
• loggia (7 m²)

Atuty nieruchomości:
brak prowizji oraz podatku PCC
✔ stacja Metra Chrzanów w odległości 300 m - szybki dojazd i rosnąca wartość inwestycji
✔ miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka lokatorska
✔ w pobliżu sklepy, kawiarnie i punkty usługowe
✔ przystanki autobusowe przy osiedlu - wygodna komunikacja po Warszawie
Park Górczewska w odległości ok. 6 minut jazdy - idealny na relaks
✔ planowany odbiór: 4 kwartał 2026 r.
możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz”

Cena: 1 215 000zł

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Posiadam również inne oferty w tej okolicy - chętnie pomogę znaleźć nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Mieszkanie 4 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 71,56 m2

Piętro: 2

Liczba pokoi: 4

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 4

Ogrzewanie: Co miejskie