Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Wilanów, 87,04 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Inwesta Maria Stępień

Warszawa, Wilanów

1 760 000

20 220 /m2

Ul. hlonda - 3 pokoje 87m2, balkon, garaż
Ul. hlonda - 3 pokoje 87m2, balkon, garaż

Główne cechy mieszkania

Cena

1 760 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

87,04 m2

Cena za m2

20 220 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 87,04 m2

Ul. hlonda - 3 pokoje 87m2, balkon, garaż

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów.

Lokal dwustronny , doskonale doświetlony, wysoki na 3m.

W skład pomieszczeń wchodzą :

- salon z aneksem kuchennym: ok. 39 m2 ,

- 2 sypialnie : ok. 15 m2 i 13 m2,

- łazienka : ok. 5 m2 ,

- łazienka : ok. 4 m2,

- przedpokój: ok. 11 m2,

- loggia:

Mieszkanie zostało wykończone z dobrej jakości materiałów.

W przedpokoju oraz sypialniach szafy wnękowe robione na zamówienie.

W kuchni nowa zabudowa , odmalowane, klimatyzacja.

W osiedlu znajduje się 2 hektarowy park tylko do dyspozycji mieszkańców.

W okolicy państwowe i prywatne żłobki, przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Dużo sklepów, kawiarnie oraz restauracje.

Komunikacja miejska w odległości ok. 200 m.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny dodatkowo płatne 60 000 PLN.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację Marzena Rabiak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 87,04 m2

Piętro: 3

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 3

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Miejskie

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1