Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Warszawa Mokotów, 97,39 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Warszawa, Mokotów, Sielce

1 986 756

20 400 /m2

Odbiór mieszkania pod koniec roku!
Odbiór mieszkania pod koniec roku!

Główne cechy mieszkania

Cena

1 986 756 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

97,39 m2

Cena za m2

20 400 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-12-31

Opis nieruchomości o powierzchni 97,39 m2

Odbiór mieszkania pod koniec roku!

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które harmonijnie łączy komfort życia, bezpieczeństwo oraz bliskość natury?
Jeśli szukasz jasnej, funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej, zielonej okolicy, z dostępem do terenów rekreacyjnych i miejskiej infrastruktury to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Z NAMI NIE PŁACISZ PODATKU PCC 2%! NIE POBIERAMY PROWIZJI!
KUPUJESZ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!

Jeżeli cenisz światło, przestrzeń, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość życia, zapraszam do kontaktu. Wspólnie znajdziemy miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i stylu życia.

Podstawowe informacje:
Powierzchnia: 93,03 m²
Liczba pokoi: 4
Piętro: 4
Ekspozycja: północ / wschód
Stan: deweloperski

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia oraz doskonałe doświetlenie wnętrz tworzą przestrzeń idealną zarówno dla rodziny, jak i osób aktywnych zawodowo.

Funkcjonalny układ pomieszczeń:
Salon - 21,65 m²
Przestronna i komfortowa strefa dzienna z wyjściem na taras — idealne miejsce do odpoczynku i wspólnego spędzania czasu.
Kuchnia - 8,89 m²
Jasna, doskonale doświetlona dzięki dużemu oknu, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.
Sypialnia główna - 13,69 m²
Ustawna przestrzeń z miejscem na duże łóżko oraz pojemną zabudowę.
Sypialnia II - 12,51 m²
Idealna jako pokój dziecięcy lub komfortowa przestrzeń dla gości.