Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Śródmieście, 46,49 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od WeDoEstates

Warszawa, Śródmieście, Solec, Górnośląska

784 160

16 867 /m2

Świetny rozkład z możliwością zrobienia 4 pokoi
Świetny rozkład z możliwością zrobienia 4 pokoi

Główne cechy mieszkania

Cena

784 160 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

46,49 m2

Cena za m2

16 867 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-04-29

Opis nieruchomości o powierzchni 46,49 m2

Świetny rozkład z możliwością zrobienia 4 pokoi

Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY we wtorek 5.05.2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu z balkonem – cisza i zieleń tuż obok centrum!

W skrócie:
- Górnośląska / Śródmieście
- 3 pokoje – idealne na start lub inwestycję ( możliwość zrobienia 4 )
- 46,40 m² – funkcjonalny układ
- 3/10 piętro, winda
- balkon + ekspozycja południowo-zachodnia
- rama h – solidna konstrukcja
- piwnica w cenie

Nieruchomość składa się:
- salon 17,31 m² z balkonem 4,52 m2 – miejsce na relaks
- pokój 8,84 m²
- pokój 6,85 m²
- kuchnia 5,30 m²
- łazienka 3,11 m²

Standard i budynek:
- okna pcv + jedno drewniane
- drzwi antywłamaniowe
- nowa elektryka + piony wodno-kanalizacyjne (2021)
- instalacja gazowa po polimeryzacji
- klatki po remoncie 2022
- wysokość pomieszczeń ok. 2,50 m

Okolica:
- park rydza-śmigłego – ok. 200 m (spacerem)
- bulwary wiślane – ok. 800 m
- tereny zielone i ścieżki spacerowe wokół
- spokojna część śródmieścia – odpoczniesz mimo centrum

Komunikacja:
- autobus – ok. 40 m
- tramwaj – ok. 500–700 m
- metro centrum / politechnika – ok. 2 km
- do centrum dojedziesz w 10–15 min

Sklepy i usługi:
- sklep spożywczy – ok. 100–200 m
- biedronka / lidl – ok. 800–1200 m
- szkoła podstawowa – ok. 500–700 m
- przedszkole – ok. 400–600 m
- uczelnie – ok. 2–3 km

Cena i opłaty:
- czynsz administracyjny: ok. 740 zł

Stan prawny: