Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Wawer, 61,72 m2, 5 piętro
Oferta sprzedaży od Simple DOM
Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, Goździków
1 049 240 zł
17 000 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 61,72 m2
3 pokoje / szybki dojazd do centrum / 0% prowizji
Prowizja kupującego - 0%.
Prezentowane mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje nowym właścicielom nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie wnętrz zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Lokal o powierzchni 65,17 m². Trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze to gwarancja wyjątkowej prywatności, lepszego doświetlenia i kojącego widoku z balkonu.
Mieszkanie składa się:
Pokój dzienny - 16 m²
Aneks kuchenny - 7,98 m²
Sypialnia główna - 12,82 m²
Pokój - 11,18 m²
Łazienka - 5,05 m²
Hol - 6,04 m²
Garderoba - 2,07 m²
Balkon - 8,95 m²
Apartamenty "Nowy Marysin V" to nowoczesna inwestycja w sercu zielonego Wawra łącząca innowacyjny design z funkcjonalnością. Nowy etap osiedla przy ulicy Goździków oferuje zaciszne, przestronne wnętrza w oddaleniu od miejskiego zgiełku. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia całodobowy monitoring oraz profesjonalna ochrona na terenie obiektu. To idealna propozycja dla osób szukających luksusu i harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z dostępu do miejskich udogodnień.
Lokalizacja przy ulicy Goździków oferuje unikalne połączenie doskonałej mobilności z bezpośrednim dostępem do natury. Bliskość stacji kolejowej Warszawa Gocławek gwarantuje błyskawiczny i komfortowy dojazd do ścisłego centrum stolicy, co czyni tę okolicę idealną dla osób pracujących w sercu miasta. Jednocześnie mieszkańcy mogą cieszyć się sąsiedztwem rozległych kompleksów leśnych, takich jak Las Sobieskiego oraz Las Rembertowski, które stanowią doskonałe zaplecze dla rekreacji i odpoczynku od zgiełku. Codzienną wygodę dopełnia świetnie rozwinięta sieć handlowa, obejmująca liczne sklepy i punkty usługowe znajdujące się w zasięgu krótkiego spaceru.