Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Wola, 51 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Ulrychów, Przy Lask

845 000

16 568 /m2

3-pokojowe mieszkanie, wola, ul. przy lasku|51 m²
3-pokojowe mieszkanie, wola, ul. przy lasku|51 m²

Główne cechy mieszkania

Cena

845 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

51 m2

Cena za m2

16 568 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 51 m2

3-pokojowe mieszkanie, wola, ul. przy lasku|51 m²

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych.

Najważniejsze atuty:

- widok na zieleń, cisza i dobre nasłonecznienie

- funkcjonalny układ pomieszczeń

- prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa

- duży, bezpłatny parking pod budynkiem

- mieszkanie dostępne od zaraz

- pełna własność z księgą wieczystą (możliwość kredytowania)

Układ mieszkania:

salon – 16,5 m²

pokój – 9,4 m²

pokój – 7,5 m²

kuchnia – 6 m²

łazienka z WC

przedpokój

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Lokalizacja i komunikacja:

- przystanki tramwajowe i autobusowe – ok. 350 m

- stacja PKP Koło – ok. 700 m

- metro Księcia Janusza – ok. 1,9 km

- szybki dojazd do trasy S8

Status prawny:

pełna własność

księga wieczysta

możliwość zakupu na kredyt

Mieszkanie stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Mieszkanie 3 pokojowe