Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Mokotów, 54,20 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Pure Estates

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Jana Sebastiana Bacha

900 000

16 605 /m2

| blisko metra | księga wieczysta | balkon |
| blisko metra | księga wieczysta | balkon |

Główne cechy mieszkania

Cena

900 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

54,20 m2

Cena za m2

16 605 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 54,20 m2

| blisko metra | księga wieczysta | balkon |

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa, przy ul. Bacha.

Pełna własność z księgą wieczystą oraz uregulowany stan prawny zapewniają bezpieczeństwo transakcji i umożliwiają finansowanie przy wsparciu kredytu hipotecznego.

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku. Obecnie jest wynajmowane — istnieje możliwość kontynuacji najmu wraz z przejęciem obowiązujących umów.

Układ mieszkania:

- Salon o powierzchni: 17 m2 z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 4,5 m2 (powierzchnia balkonu nie jest wliczona do metrażu mieszkania), 

- Pokój o powierzchni: 10,22 m2, 

- Pokój o powierzchni: 8,79 m2, 

- Kuchnia o powierzchni: 6,21 m2

- Łazienka o powierzchni: 4,38 m2

- Toaleta/WC o powierzchni: 0,8 m2

- Przedpokój o powierzchni: 6,8 m2,

Do mieszkania przynależy piwnica. 

Doskonała Lokalizacja:

- 5 min pieszo do stacji metra Służew,

- 5 min pieszo do przystanków autobusowych,

- 6 min pieszo do centrum handlowego LAND gdzie znajdują się m.in. sklepy: Rossman, Pepco, restauracje,

- 1 min pieszo do sklepu Carrefour Expres,

- 3 min pieszo do sklepu Biedronka,  

- 3 min pieszo do sklepów: Lewiatan i Żabka,

- 5 min pieszo do apteki,

- 1,5 km do Galerii Mokotów i kompleksów biurowych na Domaniewskiej,

Nieruchomość wyróżnia się klasycznym, funkcjonalnym układem pomieszczeń, oferującym szerokie możliwości aranżacyjne i swobodę kreowania przestrzeni zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Całość dopełnia doskonała lokalizacja — cicha i zielona, a jednocześnie zapewniająca wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.