Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Ursynów, 45,45 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od FINDSQUARE

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka

839 000

18 459 /m2

Mieszkanie blisko lotniska | central park ursynów
Mieszkanie blisko lotniska | central park ursynów

Główne cechy mieszkania

Cena

839 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,45 m2

Cena za m2

18 459 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-05-01

Opis nieruchomości o powierzchni 45,45 m2

Mieszkanie blisko lotniska | central park ursynów

Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 8a na warszawskim Ursynowie.
To 2-pokojowy lokal o bardzo korzystnym układzie, znajdujący się na cenionym osiedlu o podwyższonym standardzie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako baza dla osób często podróżujących lub pracujących w rejonie lotniska.

Już na wstępie zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo oraz wirtualnym spacerem, które najlepiej oddają charakter tej nieruchomości.

O mieszkaniu
Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, co przekłada się na bardzo korzystny widok oraz wyraźnie odczuwalną prywatność. Ekspozycja południowa zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez większą część dnia, a duże okna zastosowane przez dewelopera dodatkowo wzmacniają poczucie przestrzeni i komfort codziennego użytkowania.
Układ mieszkania jest funkcjonalny i czytelny. Po wejściu do lokalu trafiamy do przedpokoju, który rozprowadza nas do wszystkich pomieszczeń - salonu, sypialni oraz łazienki. Dzięki temu żadne z pomieszczeń nie jest przechodnie, co znacząco podnosi komfort życia.
Salon z aneksem kuchennym stanowi wygodną przestrzeń dzienną, dobrze doświetloną i ustawną. Sypialnia oferuje odpowiednią powierzchnię do aranżacji zarówno części wypoczynkowej, jak i miejsca do przechowywania czy też pracy. Całość utrzymana jest w dobrym stanie technicznym - mieszkanie mimo upływu czasu nie wymaga pilnych nakładów i może być użytkowane od razu.