Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów

  - 587 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 287 mieszkań na sprzedaż na Ursynowie

  Rynek wtórny - 299 mieszkań na sprzedaż na Ursynowie

  Mieszkania na Ursynowie - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Ursynowie kawalerki:

  Na Ursynowie jest 16 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 693 474 zł

  Średni metraż kawalerek to 34 m2

  Mieszkania na Ursynowie dwupokojowe:

  Na Ursynowie są 222 oferty mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 878 067 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 45 m2

  Mieszkania na Ursynowie trzypokojowe:

  Na Ursynowie są 234 oferty mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 180 541 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 64 m2

  Mieszkania na Ursynowie czteropokojowe:

  Na Ursynowie są 94 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 1 545 331 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 88 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Ursynowie - oferty deweloperów

   - 287 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Ursynowie - oferty agencji nieruchomości

   - 299 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co warto wiedzieć o rynku mieszkaniowym na Ursynowie

  Ursynów to jedna z warszawskich dzielnic położona w lewobrzeżnej części Warszawy. Graniczy z takimi dzielnicami jak: Wilanów, Mokotów i Włochy. Znajdujący się na południu stolicy Ursynów, zajmuje trzecie miejsce wśród największych dzielnic Warszawy, zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców. Warto zwrócić uwagę na niezwykle bogatą i barwną historię Ursynowa. Nazwa dzielnicy pochodzi od Jana Ursyna Niemcewicza, który chciał dać nazwę posiadłości, dla upamiętnienia swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie miejsce miało nosić nazwę Ameryka lub Waszyngton, ostatecznie dzielnicę nazwano Ursynowem - od starego przydomka Niemcewiczów. 

  Mieszkańców oraz inwestorów przyciąga bardzo atrakcyjna lokalizacja. Otoczony malowniczym krajobrazem Ursynów, sprawia, że mieszkańcy innych dzielnic chętnie tu przyjeżdżają. W okolicy znajdują się różnego rodzaju tereny zielone m.in. Las Kabacki, Park Romana Kozłowskiego czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów coraz bardziej zyskuje na popularności, stając się idealną lokalizacją na poszukiwania mieszkania. 

  Ursynów to jedno z największych skupisk osiedli mieszkaniowych. Zabudowa jest niejednolita co sprawia, że mieszkania charakteryzują się dużą różnorodnością. Moczydło i Ursynów Zachodni wyróżniają osiedla domków jednorodzinnych, a w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Pyry, Dąbrówka czy Jeziorki stanowią doskonałą lokalizację dla rodzin marzących o domku z ogródkiem. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które zostały zaprojektowane w nowoczesnym miejskim stylu. Szeroki wachlarz dostępnych metraży zadowoli zarówno singli, jak i małżeństwa z dziećmi. Większość mieszkań na warszawskim Ursynowie cechuje wysoka jakość wykończenia.  

  Pomimo że Ursynów to jedna z najstarszych dzielnic, zyskuje z roku na rok poprzez nowo powstające inwestycje. Ceny mieszkań na Ursynowie determinuje przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja. Dodatkowym atutem są węzły komunikacyjne powstałe w pobliżu stacji metra: Ursynów, Natolin, Imielin, Kabaty. Na cenę mieszkań mogą mieć wpływ zastosowane technologie oraz rozwiązania, jakie stosują architekci.

  Wiele inwestycji realizuje je w oparciu o rozwiązania ekologiczne i energooszczędne. W praktyce może to przełożyć się na niższe koszty eksploatacyjne, jednak już na etapie zakupu mieszkania trzeba się liczyć z odpowiednio wyższą ceną. 

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: