Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Warszawa Żoliborz, 56 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od Inwesta Maria Stępień

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Krasińskiego

850 000

15 178 /m2

Żoliborz 2 pokoje  balkon cegła metro warto
Żoliborz 2 pokoje  balkon cegła metro warto

Główne cechy mieszkania

Cena

850 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

56 m2

Cena za m2

15 178 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 56 m2

Żoliborz 2 pokoje balkon cegła metro warto

UNIKATOWA LOKALIZACJA DUŻY POTENCJAŁ

Do sprzedania mieszkanie w bardzo lubianej części zielonego Żoliborza, na osiedlu tzw Serek. Lokal w niskim budynku z z przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych; 3 piętro bez windy w budynku o 4 kondygnacjach.

Mieszkanie funkcjonalne, rozkładowe - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju.

Rozkład pomieszczeń : dwa duże ustawne pokoje po 19 m2 kuchnia z oknem ok 5,6 m2, łazienka także z oknem ok 2,9 m2, przedpokój z wbudowaną szafą wnękową.

Mieszkanie do generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość wykończenia mieszkania według własnego gustu oraz potrzeb, np przeniesienia kuchni do pokoju ,zrobienia aneksu, a z kuchni sypialni, garderobY lub gabinetu.

Okna stare drewniane do wymiany lub renowacji, na podłogach zachowany piękny klasyczny parkiet .

Ekspozycja okien północny zachód - pokój, kuchnia oraz łazienka i południowy wschód, drugi pokój z loggią ( ok 4m2) z widokiem na zadbany dziedziniec z zielenią.

Do lokalu przynależy duża piwnica. Na parterze budynku wózkownia/rowerownia.

Budynek po wymianie wszystkich mediów, klatka czysta z eleganckimi drzwiami frontowymi.

Super lokalizacja - pełna infrastruktura (sklepy, poczta, kościół; dogodna komunikacja we wszystkich kierunkach - 7 minut spa cerkiem do stacji metra Plac Wilsona, blisko linie tramwajowe.

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy na Prezentację